Sunfleur

Ár:   1713 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Varga Tamásné, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2012. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

A női mellet elsősorban zsírszövetek alkotják, melyeket finom szalagok és a bőr tart (izmokat nem tartalmaz), így rendkívül fontos az ápolásuk, mert ezek felelősek a mellek méretéért, körvonalaiért, feszességük és alakjuk megőrzéséért. Ebben nyújt segítséget a természetes, szerecsendióból nyert Voluplus (polyfenolos-olaj) hatóanyag tartalmú Sunfleur Bust Voluplus mellbalzsam. Különösen jó eredmény érhető el a Sunfleur Bust Formplus mellbalzsam együttes alkalmazásával.

Kiszerelés: 100 ml

kakaska

2015. március 26.

Nagyon jó illata van, talán túl tartós is. Hidratál, puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Nagyon jó illata van, talán túl tartós is. Hidratál, puha tőle a bőröm.

Lyah

2013. május 7.

Na ma elkezdtem használni. Meglepett az illata, az egyik Impulse deora (vagy egy másikra, nem emlékszem a márkára, Sirocco volt a neve a deonak) emlékeztet, ami elsőre nagyon tetszett, és kellemes élményeket ébresztett bennem; de így másfél órával később kicsit már zavaró. Azt hiszem, ezt lefekvés előtt kell használni, és gyorsan lefeküdni, legalábbis én így fogom legközelebb. A hatásról majd updatelek.

Update: Hát, nekem ez sajna semmit nem csinál... :( A szőlőmagolaj talán egy fokkal még jobb is volt, elkenegetem, aztán maradok annál. -1 csillag, azaz kettő marad, ez is csak az illata miatt, meg mert talán legalább hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

kicsikiszi

2012. május 21.

Kettőt sikerült elhasználni belőle.. Nagyon nagy reményeket fektettem belé... Több mint 20kg-t fogytam, reménykedtem, hogy a csomagoláson olvasható "Tökéletes körvonal, álom méret" részből legalább a tökéletes körvonalat sikerül teljesítenie :D Hát nem igazán történt semmi... (Hozzáteszem, nem lógnak, csak egy kis méretbeli változásom van:( ) Többet nem vásárolok belőle, nekem marad a plasztika :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

szerka

2012. május 15.

Én , már több,mint felét elkenegettem a krémnek, de szinte semmi hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 15.

dorkisz

2012. március 6.

Bust Formplus Mellbalzsammal használom együtt lassan egy hónapja. Formásabb és feszesebb lettem tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Lisette

2012. február 26.

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan én is az Aromax olajjal használom és bevált. A melleim szebbek lettek, a barátom mindig dicséri. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

matrjoska

2012. január 17.

Én ezt használom egy hete az Aromax olajjal, de már pár napja érezhető, hogy a mellemnek az állaga megváltozott. Azelőtt olyan volt a tapintása, mintha csak egy darabka háj lett volna, de most érzem, hogy feszesebb, keményebb és van tartása. Nekem teljesen megérte, sőt, azzal is beértem volna, ha nem hagyja lemenni a mellemet fogyás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 17.

málnamánia

2012. január 6.

Jajj én megvettem ezt,mikor akciós volt. Jobban szerettem,mint az Avonosat,mert ez nem ragadt, feszesített is,de jobban tetszett,hogy jól hidratált. De nem hiszem,hogy szépek lennének az összetevői,mint ahogy a másik mellbalzsamnak sem azok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak