Best of Beauty 2019

Sunfleur

Ár:   1369 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A mindennapos használatra ajánlott krém-gél nagy segítséget nyújt a bőrön jelentkező elszíneződések (szeplő, májfolt, parfümpermet helye, időskori pigmentfoltok) halványításában, illetve az újabbak kialakulásának megakadályozásában.

• A készítmény felgyorsítja a sejtek megújulását, a Glucon-sav keratolitikus hatását felhasználva a bőrszövet erősen pigmentált sejtjeinek eltávolítását a bőrfelszínről.
  • A könnyen kenhető, azonnal beszívódó, lágy krém kellemes érzetet biztosít.
  • A krém sejtvédő anyagokat és fényvédőt is tartalmaz, így nappali használatra is kiválóan alkalmas.
  • A termék használata egész évben folyamatosan javasolt.

EvaCs

2015. szeptember 18.

Kipróbáltam ezt a krémet, nagyon olcsó volt úgyhogy gondoltam megér egy próbát. Elhasználtam a tégelyt, könnyű, kellemes illatú krém, nappali krémnek jó volt. A pigmentfoltjaimon nem segített, ezért a 3 csillag. Ami pozitív meglepetés volt hogy a csomagolása is színvonalas, csinos fehér tégelyben. Nappali arckrémnek jó, nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Runway

2015. július 17.

Egy könnyű, kellemes hidratáló krém nyárra, semmi több.
Az arcomon lévő pigmentfoltokra semmilyen hatással nem volt …

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Egy könnyű, kellemes hidratáló krém nyárra, semmi több.
Az arcomon lévő pigmentfoltokra semmilyen hatással nem volt …

loju

2015. március 31.

Elhasználtam 1-et, nagyon kis könnyű krém, de sok változást nem vettem észre. Lehet, hogy huzamosabb ideig kéne használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

szazsani

2014. december 9.

Anyukámnak vettem az arcán levő pigmentfoltjaira, természetesen nem várt tőle nagy javulást. Hát nem is történt meg, rendszeres használat mellett azonban szebb lett a bőre állapota, így hidratálókrémnek bevált, plusz zsíros a bőre neki is meg nekem is és ez a krém elég könnyű, nem okozott pattanásokat neki. Most abbahagyta a kenést mert megunta, és így én használom tovább, megnézem mit tesz a szeplőimmel :P majd még jövök továbbpontozni de ez így egyelőre 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

szandi91

2013. július 17.

Nekem is bejött szemmel láthatóan kevesebb a foltom :) Nagyon jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Nekem is bejött szemmel láthatóan kevesebb a foltom :) Nagyon jó illatú.

agnes.molnar80

2013. május 21.

É édesanyámnak és magamnak vettem. Anyukámnak nagyon sötét barna folt volt az arcán (kb. 3 cm átmérővel), nekem pedig 2 kisebb. Több, mint egy éve használjuk - reggel és este - és több árnyalatot világosodott az anyukámé, az enyém pedig eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

mustang

2012. december 15.

Május óta használom ezt a krémet. Az állaga tetszik, nem zsíros, és nem lettem tőle pattanásos. Mielőtt napra megyek, fél órával előbb be szoktam kenni magam, hogy legyen ideje beivódni. Mennyire hatásos arra, amire kitalálták? Rendszeres használat mellett azt tudom elmondani, hogy nyáron nem erősödtek meg úgy a szeplőim, mint máskor szoktak, viszont a már meglévőket csak nagyon kis mértékben halványította. Leginkább megelőzésre ajánlom, de ma már a legtöbb nappali krém tartalmaz fényvédőt, szóval azzal is majdnem ugyanott tartunk. Pénzkidobásnak nem mondanám, de újravenni nem biztos, hogy ezt fogom.
Az illata egyébként a buborékfujóka illatára emlékeztet, de ezt nem rossz értelemben mondom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Andi17

2012. szeptember 19.

Én csak az általános bőrszínemen szerettem volna egy leheletnyit halványítani, mivel vörös hajam van és szerintem az illik hozzá. 2 hete használom, reggel és este is bekenem vele az arcom és látható a változás. Az első napokban nagyon durva volt, kijött rajtam szerintem a világ összes patija, amik másnapra rendszerint el is tűntek. Ez ment pár napig utána, mint varázsütésre eltűntek és nagyon szép lett az arcom. A színe finoman világosabb lett és egységesebb. Szóval egy pár napos bizalmat mindenképpen meg kell neki szavazni szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Ani

2012. július 2.

Ősszel-télen valóban nagyon hatásos, de ahogy tavasszal előjöttek az erősebb napsugarak, a szeplők is visszasötétednek.
Ősszel újra meg fogom vásárolni, nyáron szinte semmit sem használ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Ősszel újra meg fogom vásárolni, nyáron szinte semmit sem használ...

o0.rebekap.0o

2012. május 8.

Nekem használ! Nagyon jól halványította a sötét színű szeplőimet, már alig látszanak! Viszont nagyon nehezen szívódik be, bekenés után még 1 órával is érzem az arcomon, és nagyon tömít is, mindig jönnek ki tőle pattanások másnapra, úgyhogy ritkán használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak