Sunfleur

Ár:   616 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: esteianim, az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

A sampon zsálya, cickafark, bojtorján és csalán gyógynövények hatóanyagait tartalmazza. Használatával csökkenthető a hajhullás, a korpásodás, emellett fokozza a fejbőr vérellátását. A gyógynövények mellett alkalmazott speciális komponensek és vitaminok, együttesen gátolják a haj újrazsírosodását, és korpásodását.

cicakoma

2017. február 6.

Megelőlegezem neki 2 használat után az 5 csillagot, meglátjuk, a későbbiekben hogy válik be. Nagyon kellemesen nyugtatja a fejbőröm már akkor is, mikor felviszem a hajamra, és száradás után se érzem az állandó viszketést. A hullás máris lecsökkent napi 250 hajról kb 150-re, reméljük, ez hasonló ütemben folytatódik! Az illatát nagyon szeretem, a samponok szokásos pacsuliszaga helyett friss, növényi illata van. Szépen habzik.

UPDATE: fél év alatt fogyott el a hatalmas flakon, továbbra is nagyon szeretem, bár az utóbbi pár hétben megint elkezdett hulldogálni a hajam. Biztos a hidegtől száradt ki, vagy a szokásos sampon-probléma, hogy hozzászokott a fejbőröm. Veszek egy másik fajtát is, hogy legyen mivel variálni, de azért marad újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Sugicka

2017. január 14.

Nem vagyok elragadtatva. Mintha kicsit kevésbé hullana a hajam. Mintha... azt gondolom, ha meggyőző lenne a hatás, akkor el lennék ájulva, nem vagyok.
Az illata nagyon nem tetszik, bár ez szubjektív dolog.
Rettenetesen habzik és nagyon nehéz kimosni a hajamból.
Adok neki még esélyt, egy flakont már elfogyasztom, de kaptam egy másodikkal, lehetséges hogy több idő kell neki... addig is csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Az illata nagyon nem tetszik, bár ez szubjektív dolog.
Rettenetesen habzik és nagyon nehéz kimosni a hajamból.

katica131

2017. január 13.

lassan elfogy a flakon, így most már értékelem :) a hajhullásom ősszel borzasztó volt. hiába van sok hajam, a párom is sokszor megjegyezte, hogy mindenhol az én hajamat találja, és amúgy is kényes vagyok a hajamat illetően, így találtam rá erre a samponra. nem tudom önmagában értékelni, mivel szerintem alapvetően a hajhullást belülről kell megoldani, így én csináltam egy kovaföld kapszulás kúrát (Das Gesunde Plus-osat, reggel 1, este 1 szem) és ők ketten együtt olyan szinten minimálisra csökkentették a hajhullásom, hogy az valami elképesztő.
A sampon amúgy kicsit szárít, így egy kiadós balzsam vagy pakolás elfér mellé. Az illatát nagyon szeretem, kellemes növényes illat :)
Nem tolta ki a hajmosásomat, de nálam azt még egyik sampon se érte el szerintem.
Elsőre kicsit nehezen habzik, de második mosásra már jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Elsőre kicsit nehezen habzik, de második mosásra már jó :)

yera

2014. december 11.

Azért vettem meg, mert nagyon tetszett ez az 5 növény együtt, illetve nagyon ideje volt már másik sampont találni. Eddig a Garnier kamillás mézesét használtam, ami egyébként remekül működött, leszámítva hogy borzasztó korpás lettem tőle 1-2 év után (vagy valami mástól). Hihetetlen volt, de első mosáskor már a korpa nagy része eltűnt. Négyszer-ötször használtam és összehasonlíthatatlan azzal, ami előtte volt. Kicsit nekem is gubancolódik mosás után, de annyira nem, hogy zavarna. Nekem jó kis sampon ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

moonstar

2014. december 2.

Ma próbáltam ki a sampont! Nekem nagyon tetszik az illata, kifejezetten kellemes, nincs tömény gyógynövény illata, hanem inkább olyan kamillás. :) Az én göndör hajamat simán ki tudtam fésülni hajmosás után, nem gubancolta. Vasalás után sem lett érdes tapintása. Fodrászkellékesnél vett hajpakolást használok, de szigorúan csak a hajvégekre, a fejbőrre nem kenek belőle. Hajszárítás előtt hővédő, vasalás után hajvégápoló szérum (zöld avonos). A hozzá tartozó hajszeszt is beszereztem, mert szerintem az fog igazán segíteni. Eddig jó, de kíváncsi vagyok vajon tényleg elmúlik e a hajhullásom... Pár hét múlva beszámolok róla! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 2.

cincőke88

2014. augusztus 14.

Közel 1,5 hónapja használom a sampont és a hozzá tartozó hajszeszt, de bánatomra nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket. A sampon illata, állaga megfelelő de nagyon zsírosítja a hajam, 2 nap után vállalhatatlan,holott előtte sosem volt ilyen jellegű hajproblémám ...
A korpásodáson talán segített, hajhullás csökkentést nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

A korpásodáson talán segített, hajhullás csökkentést nem vettem észre.

timeej

2014. július 1.

Most kezdtem el használni, jól tisztít, jól habzik, nem irritál. Kicsit felturbózom rozmaring olajjal, remélem tudom vele fokozni a hajnövesztést. Eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Heidi

2012. december 2.

2012. október 30.:
Ezzel a samponnal először itt a Krémmánián találkoztam.Kicsit gondolkoztam azon,hogy megvegyem-e,mert mostanában eléggé hullik a hajam és agyonroncsolt ezért nem igazán szeretek mindenfélét rákenni. Kb. 1 hete használom ezért még nem tudok nyilatkozni arról,hogy csökkentené a hajhullást.Az illata kellemes gyógynövényes. :-) Nagyon összegubancolja a hajamat,ezért kell rá bőven balzsam/pakolás,de amúgy is használok minden hajmosásnál.

Update:
A hajhullásom csökkent és apró babahajakat vettem észre. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

2012. október 30.:

Update:
A hajhullásom csökkent és apró babahajakat vettem észre. :-)

Norsi20

2012. november 23.

Ismét beleugrottam egy tök felesleges, drága samponba:S Csak második samponozáshoz használom, mert azért annyira nekem nem habzik. Ha a hajam végét is éri, akkor nagyon összegubancolódik a hajam, szinte lehetetlenség kifésülni rendesen. A hajhullás csökkentő hatását eddig még nem vettem észre, sőt ha jól beledörzsölöm a hajamba, tán még több is kihullik. Elhasználom majd valahogy, de biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

k.dorika

2012. november 19.

Nekem nagy csalódás!!!!! Azért vettem meg, mert jópár pozitív véleményt olvastam róla itt. Eddig 4x használtam, de többet soha. Nyilván nem várok csodát tőle ennyi alkalom után, így a hajhulláscsökkentő hatása sem mutatkozott még meg.
Nekem hullámos/göndör száraz hajam van...hát erre katasztrófa!!!!! Hajmosáskor totál összegubancolódik a hajam, alig bírom kifésülni. Fél flakon balzsamot kell rátennem, hogy jussak valamire. Így nem valami gazdaságos. Arról nem is beszélve, hogy több mint 800 Ft volt a Rossmanban. Szárítás után pedig mint a szénaboglya, megérem szétápolni hajkrémmel.

Úgyhogy összegezve a száraz hajra HALÁLOS, a zsírosodásra hajlamos hajra viszont jó lehet.
Én biztos, hogy nem veszem újra. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

Én biztos, hogy nem veszem újra. :-(

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Vitaminok: Panthenol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.