Sunfleur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

nagydora911

2017. június 10.

Én annak ellenére is mindig leégtem, hogy jól bekentem magam vele. Az állagát sem szeretem túlságosan, egyedül akkor van hasznom belőle, ha csak a tetoválásaimat kenem be jó vastagon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

meaviolet

2012. július 3.

Kicsit zsíros, kicsit érzed még a bőrödön, amikor bekened, és kicsit hülye szaga van, de nekem nagyon fehér a bőröm és jól védett a leégéstől, pedig azt hittem, hogy az elfogyott 40 faktorosom után nem fog semmit sem érni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Kispamicsek

Korcsoport: >54
2012. május 22.

Nagyon szeretjük, az egész család évek óta ezt használja.Elégedettek vagyunk vele, pedig az én bőröm nagyon érzékeny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Wax

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.