Sweetsation Therapy

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. július 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes hidratáló nappali krém vitaminokkal és antioxidánsokkal.

Water / Aqua Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Helianthus Annuus Seed Oil eo Glyceryl Stearate eo I euVegetable Glycerin Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Potassium Stearate ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil MethylsulfonylmethaneCucumis Sativus (Cucumber) Fruit Water Silk Protein Amino Acid BlendHyaluronic Acid h Calophylium Tacamahaca (Tamanu) Seed Oil Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Caviar Extract Macrocystis Pyrifera Extract Spirulina Maxima (Algae) Extract Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Avena Sativa (Oat) ExtractCarica Papaya (Papaya) Fruit Extract Pumila Mill (Apple) Fruit ExtractPsidium Guajava (Guava) Fruit Extract Citrullus Lanatus Fruit ExtractRubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil eo Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract Salix Alba (White Willow) Bark Extract gy Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract Morinda Citrifolia Fruit Extract Squalene a I eo Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil a I i Ubiquinone a Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Panthenol eo I v 0 0Allantoin gy 0 0Arnica Montana (Arnica) Oil Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Calendula Officinalis Extract Anthemis Nobilis (Chamomile) Oil Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Sodium Carbomer Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin

Zsenike

2015. május 2.

Határozottan uborkás illatú krém. Az én zsíros bőrömnek nehéz, reggelt kentem fel és még mindig érezhető egy kicsit az arcomon. Amúgy jól hidratál és szereti a bőröm. Mivel fényvédő nincs benne, ezért én bizony éjszakai krémnek fogom elhasználni. Mellesleg a kis mintakiszerelést rendeltem meg belőle, és egy elég egészséges adagot kaptam, ami szerintem hónapokig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

ingyombingyom

2015. április 7.

Szerettem ezt a krémet. Nem indult felhőtlenül a barátságunk , kicsit nehéznek találtam. Aztán megszokta a bőröm. /Ha van egyáltalán ilyen /.
Az illata néha zavar. Az elején olyan gyógynövényesnek tűnt most inkább kicsit műnek érzem. Jól hidratál majdnem egész nap.
Maradok ennél egyelőre , nem találtam még jobbat.

Update: Vettem nagy kiszerelést. Nem keresgélek tovább , imádja bőröm. Hamar beszìvódik. Fiatalabb koromban biztos nem bróbálkoztam volna ilyen kencével, annyi problémám volt az arcommal.
Most beérett hozzá a bőröm. Biztos bölcsebb is lettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 7.

Maradok ennél egyelőre , nem találtam még jobbat.

Most beérett hozzá a bőröm. Biztos bölcsebb is lettem!

Villango

2015. március 6.

UP: kipattogtam tőle picit, aki erre hajlamos, ne kenje arcra :(
A páromnak vettük, de azért próbálgatom én is :) nekem nagyon tetszik, kíváncsi vagyok hosszú távú hatására is. Éjszakára kentem fel, reggelre nagyon puha lett a bőröm tőle, de a balea cell energy-vel nagyobb wow hatást éreztem egy kenés után.....
Na majd meglátjuk hosszabb távon.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

UP: kipattogtam tőle picit, aki erre hajlamos, ne kenje arcra :(
Na majd meglátjuk hosszabb távon.....

N0emi

2013. szeptember 20.

A nap folyamán egészen hosszú ideig kitartott a hidratáló hatása, bár az én bőröm kifényesedett tőle egy idő után. Semmi különöset nem csinált a bőrömmel, egy jó hidratáló, és bár valóban hosszú ideig elég (amúgy a pumpás megoldás szintén egy pluszpont), én kicsit sokalltam az árát ...ennek töredékéért is kapató hasonlóan jó hidratáló hatású krém. Jó-jó, de semmi extra, biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

eyeye

2013. január 21.

Finom uborka illata van, bár a végére már meguntam. Jól hidratált, de számomra hiányzik belőle nappalra a fényvédő. Kombinált arcbőröm sajnos rendszeresen átfénylett. Futó kaland, kellemes emlék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

sallis

2012. december 4.

Már rengeteg hidratálót kipróbáltam, de simán veri az összeset. A többi bio krémtől abban is különbözik, hogy egyáltalán nem zsíros, hamar beszívódik és sokáig hidratál. Én nyáron is ezt használtam, és nem okozott pattanásokat, ellentétben sok méregdrága krémmel. Alapozó alá is tökéletes. Hihetetlen jó kis krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

mano

2012. november 13.

Imádom, amióta meg van reggel és este is kenem. Elképesztően jól hidratál, az összetevői mesések, az illata finom és pattanásaim se lettek tőle, szóval nekem mindent megtesz, amire szükségem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Biocream

2012. február 14.

Nekem télen és nyáron is bejött, szeretem az illatát, szeretem az összetevőit és szeretem a hatását, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

babyface

2011. november 22.

bár még fiatal vagyok ehhez a krémhez a jó összetevők és az ára miatt nem hagyhattam ki. sajnos csalódnom kellett.. :( hasonlóan nagyot buktam a lush krémjeivel mivel a bennük lévő rengeteg fajta olaj az én bőrömet nagyon zsírosítja nem tudja beszívni.. de ott legalább teszterben kipróbáltam. egyébként a krém nem rossz finom uborkaillata van, nagyon jól puhítja a bőrt és 60ml ami rengeteg. egy vízhiányos idősebb bőrrel csodákat művelhet :) megpróbálom a téli időszakban elhasználni aztán sajnos nem sajnos vissza kell térnem a könnyű kis clinique ms-re :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

malikne.margo

Korcsoport: >54
2011. augusztus 7.

Évek óta küzdöttem az orromon rendszeresen jelentkező (évszaktól független) száraz, hámló bőrrel. Kipróbáltam már gyógynövénykrémeket, márkás, drága arcpakolásokat, aztán egyszer az interneten rátaláltam erre a krémre. Gondoltam, vesztenivalóm nincs. 3 hónapja használom, és megszűnt a bőrhibám! Kellemes illatú, gyorsan beszívódó krém, csak ajánlani tudom minden hasonló bőrproblémával küzdő nőtársamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. augusztus 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Squalene, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ubiquinone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Paula Begoun szerint mint ahogy a legtöbb növénynek, a noninak van gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is, bár még nem sok kutatás készült arra irányulóan, hogy ilyen téren mennyivel hatékonyabb, mint az ismertebb antioxidánsok.

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.