Swiss Image

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2016. november 29.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1699 Ft

Az olajos fázis eltávolítja még a vízálló sminket is. A vizes fázis segít ápolni, megvédeni a szempillákat. Alpesi gleccservizet tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.Nem tartalmaz parabéneket, SLS/SLES-t, ftalátokat.

Ár: 1699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: 2-szer próbált, a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
dorakrem

2019. január 26.

Kíméletesen, de alaposan szedi le a szemfestéket, különös tekintettel a fekete szemspirálra. Sokáig elég. Szeretem használni, már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Btrx

2019. január 8.

Dörzsölés nélkül szépen lehozza a sminket , nem okoz irriációt és én nem érzem utánna azt a bizonyos olajos érzést sem .. a szem smink eltávolítására használom csak és teljesen megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Pünyike

2018. december 15.

Nem vízálló sminket használok, mégsem tudta eltávolítani maradéktalanul. De! Ami a legborzasztóbb, az egyáltalán nem érzékeny szememet rettenetesen csípte, a külső szélén kimarta a bőrt annyira, hogy utána napokig fájt, a szemhéjamat pedig kiszárította. Jól felráztam, a szememet nem dörzsöltem erősen a vattakoronggal. Kétszer használtam, utána kidobtam. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

madonna43

2018. október 17.

Rettenetes ez a lemosó. Már az első tapasztalatom is az volt, hogy az összerázás ellenére nagyon olajos az állaga. Olyan, mintha étolajat kennék a szememre. A (nem vízálló!!) szemfestékkel (halvány szürke ceruza + sima fekete spirál) sem tud elbánni, csak hosszas "dörzsizgetés" után hozza le úgy 60 %-át. Minden lemosás után bepirosodott a szemem tőle. Szerintem mindenki nagy ívben kerülje el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

Fannitazia

2018. augusztus 5.

Jól leszedi a vízálló sminket, nem szárít, azonban a színezék tartalma miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Illa

2018. április 23.

Már a sokadik flakont használom, nekem nagyon bevált. Bár én soha nem használok vízálló sminket,így arról nem is tudok nyilatkozni. A csomagolása szép, a műanyag üvegnek tűnik. Praktikus, nem csöpög mindenfelé. Jól elbánik a szem sminkkel, én csak oda használom. Nem irtitál, jók az összetevői. Szeretem, és biztosan újra fogom vásárolni megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Gina77

2018. február 15.

Mikor az első üveget elhasználtam imádtam, a másodikat már NAGYON nehezen használtam el, húzódott a bőröm utána. Csak azért adok 3 csillagot mert az első üveget szerettem használni és a sminket lehozza, de ár-érték arányban a mici víz sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

CeCeDrake

2017. december 23.

Szépen leszedi a sminket dörzsölés nélkül. Az összetevők jók. Féláron vettem, így azt mondom megéri.
Nagyon össze kell rázni és akkor nem válik szét hamar ;-)
A csomagolás ugyan műanyag, de nagyon tetszik, hogy igényesnek tűnik, mintha üveg lenne.
Érzékeny a szemem és nem bántja. A szempilláim sem hullanak tőle. Douglas sminklemosó nálam a no.1, de legalább annyira jó ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Nagyon össze kell rázni és akkor nem válik szét hamar ;-)

LSTE

2017. június 30.

Szeretem, nagyon. Igazából leszedi a sminkem (vízállót nem használok) és ennyi a dolga. Ár-mennyiség arányban is kiváló. Viszont a Garnier micellás vizét jobban szeretem.
A legnagyobb problémám vele, hogy ha összerázom a két réteg pillanatokon belül szétválik, ami azért nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Glorcika

2017. június 23.

Nyertem ezt a terméket a lemosóval és tonikkal együtt, nagyon bevált. Nem hagy annyira olajos érzést maga után, mint pl. a Garnier 2 fázisú sminklemosó, az üvege is nagyon szuper, minőségi termékre emlékeztet. A szemem egyáltalán nem irritálja. Valószínűleg még fogom használni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Szintetikus színező anyag. (Lila)