Swiss-O-Par

Ár:   229 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz és fénytelen hajra.

eperturmix

2017. március 6.

A képen a sima argánolajos van,azt próbáltam ki én is,úgyhogy arról írok.Nagyon gyenge.Az illata nulla,totál semleges,én azért értékeltem volna,hogy plasztikszagon kívül lesz más is.Hát nincs.
Hatása szintén zéró,felét felvittem nedves hajra,egy órát állt,lemostam,rá a sampon,majd balzsamként a másik fele.Nem lett se fényesebb,se puhább,se nagy csidi-csudi a hajam,mint ahogy vártam..kb mint egy hajmosás samponnal és így ennyi is..könnyebben se fésültem ki.
Másnapra,nem mondom,hogy zsíros a fejem,de tudom holnapra az lesz,mert érzem,kezd viszketni,érzem a tapintásán..
Ez most nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Ez most nem jött be.

KatalinS

2016. augusztus 12.

Előszöris isteni finom illata van, nem gyümölcsös annyira inkább az argán olajnak az a kellemes picit fűszeres illata érvényesül. Az én hajam hosszú, vékony szálú, dús és hennával festem. Már amikor felteszem a nedves hajamra érezni, hogy a hajam puhább lesz, az ujjaimmal könnyen szét tudom választani a hajszálakat, nem gubancolódik össze. Csak néhány percig hagyom rajta. Nekem észrevehetően ki is egyenesíti a hajamat, szép fényes lesz tőle. Elsőre ezt a pici kiszerelést vettem, de be fogom szerezni a nagyobbat is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Birkin22

2016. április 30.

Túl nagy változást nem láttam, viszont kiválóan zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Túl nagy változást nem láttam, viszont kiválóan zsírosítja a hajat.

nkitti

2016. január 10.

Abszolút meg vagyok vele elègedve! Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam, ami egyébként szárazságra hajlamos.
Az illata első szaglásra furcsa lehet, de a hajon kellemes.
Természetesen én sem csak 3 percig hagyom fent, hanem legalább 10-15 percig.
Hajam állapotától függ, hogy hajmosás előtt, vagy pedig utána viszem-e fel.
Ugyesen használva 2 alkalomra is elég lehet ez a kiszerelés.
Nekem illatra és hatását tekintve is jobban bevàlt, mint a mèzes változata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Az illata első szaglásra furcsa lehet, de a hajon kellemes.
Természetesen én sem csak 3 percig hagyom fent, hanem legalább 10-15 percig.
Hajam állapotától függ, hogy hajmosás előtt, vagy pedig utána viszem-e fel.
Ugyesen használva 2 alkalomra is elég lehet ez a kiszerelés.
Nekem illatra és hatását tekintve is jobban bevàlt, mint a mèzes változata!

LadyLatte

2015. május 31.

Nekem nagyon bevált! :) Mikor már nem elég a syoss, veszek egy ilyet, egyből javít a helyzeten :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

zsófi84

2015. január 18.

Cserélegetve használom a kiwissel és a mézessel, kb hetente egyszer. Selymes lesz tőle a hajam, kicsúsznak belőle a csatok, így pl. edzésnapon nem is tudnám használni. De azt gondolom, hogy nem is kell többször, extraként használom, mert egyébként rendszeres használatra drágállnám. A kiszerelés ideális annak, aki szeret próbálgatni és váltogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Brazilparty

2013. július 2.

Én egy rövid utazáshoz vettem, hogy ne kell cipelni, meg áttöltögetni a a balzsamomat, és tökéletesen bevált, puha, kifésülhető lesz utána hajam (de persze itt is az a titok, hogy tovább kell fennhagyni, mint 3 perc). Egyedüli hátrány, hogy kicsit száll utána, de ez engem nem zavar:) Az illata pedig nekem tetszett, kicsit madártej-szerű, de nagyon diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Még mindig él a remény bennem, hogy majd valamelyik hajápolótól olyan lesz a hajam mint a reklámban a "néniknek". :D Pedig tudom, hogy nem, de jól esik a gondolat. Vicces ez, na mind1. xD Mikor kibontottam fura műanyag szaga volt. Nem csinált ez sem semmi extrát és az összetevői is elég kiábrándítóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Adrienn08

2013. május 17.

Illatra ez is nagyon tetszett, de a következő hajmosásig ez sem tartotta a puhaságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

hanna

2013. január 28.

Argánolaj és áfonya, gondoltam jó kombináció, de semmit nem ért a száraz göndör hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0