Swiss-O-Par

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A haj ismét könnyen kifésülhetové válik és puha tapintású lesz. A Swiss-o-Par argánolaj hajkúrához Marokkóból értékes B3 provitamint használtak fel.

Anitacska01

2020. május 5.

Olcsó, de rossznak nem mondanàm. A kevesebb néha több, igaz a mondàs. Egy ilyen kis tasak fele fogy el hajmosàs utàn, de picit ki kell nyomkodnom a hajam, különben a lecsöpögő vizzel jelentős része eltűnik a hajamról :D volt màr hogy hajfestéket is higítottam vele, nem volt semmi probléma sőt szépen àpolt a hajfestés ideje alatt is. Megbízható de nem csodaszer. Csak egy pakolàs, ami teszi a dolgàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Abszolút kedvenc és megunhatatlan. 5* Használata után nagyon selymes lesz tőle a hajam és nem töredezik egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Lilium

2019. január 10.

Szerintem nem rossz, de nem fogom újra venni, mert annyira nem is nagy durranás. Nekem viszonylag hosszú hajam van (majdnem derékig ér), viszont bőven elég volt 2 használatra! Samponozás előtt, már nedves hajra tettem föl, 3-4 percet volt rajta. Könnyű volt kimosni, nem nehezítette el (talán mert nem használtam el egyszerre az egészet + hajmosás előtt vittem föl). Puhább lett a hajam, picit hidratáltabb, de tényleg nem nagy a változás. A mézeset is megvettem, habár azt még nem próbáltam ki. Ahhoz nagyobb reményeket fűzök, mert sokkal több jó vélemény van róla, de végül ez sem okozott csalódást. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Brami

2018. március 19.

Nagyon puha, fényes és könnyen kezelhető lett a hajam tőle + az illata is nagyon tetszik. Biztosan újra fogom vásárolni! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

hadri

2018. január 4.

Nekem semmit nem csinált a hajammal, mintha rá se kentem volna. Nem hidratált semmit, nem lett tőle puha. Az illatát szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

eperturmix

2017. június 14.

Ez kérem formalin szag.Ilyen szaga volt a hulláknak az egyetemen,amikor anatómiából könnycsorgatva (a formalintól) vizsgáztam.Úgyhogy ez egy nagy 'na bmeg'.
Rákentem a fejemre,már csak azért is,vizesen,mosás előtt egy órával,törölközőbe csavartam és vártam a csodát.
Azóta is várom.
Már a lemosás is nehezen ment,mintha vízhatlanná tette volna a hajamat,rendesen csúszott rajta a kezem,elmütyürkésztem vele egy ideig mire sikerült kimosni úgy ahogy.Aztán megmostam és tádáám!!!!Hát a nagy semmi.Se puhább,se fésülhetőbb,se fényesebb nem lett ahhoz képest mikor simán hajat mosok.Ne pazaroljatok erre pénzt lányok,komolyan,próbáljatok más tasakokat,ez egy nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Azóta is várom.

Romanadvoratrelundar

2017. április 16.

Kicsinek és praktikusnak tűnt, ezért egy utazás alkalmával vettem, hogy a kismillió hajkencém mellett ne kelljen még a megszokott literes balzsamomat is magammal hurcolni. Samponozás után leöblítettem a hajamat, majd kb.10 percig hagytam rajta állni a pakolást. A szaga már felvitelkor is borzalmas volt, hajszárítás közben pedig majdnem lefordultam tőle a székről. A hatása teljes mértékben egy közepes balzsaménak felel meg, kicsit könnyebben kezelhető tőle a haj, de semmi extra puhaságot, selymességet vagy bármit nem tapasztaltam. (Kinyitni egyébként a borotvám pengéjével sikerült, mert nem úgy készültem, hogy ollóval kell mennem zuhanyozni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Kispingvin

2017. január 24.

Szép fényes lett tőle a hajam. Az illata kellemes. Derékig érő hajamhoz egy használatra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

LanaWattson

2017. január 9.

Ajándékba kaptam a mézessel egyetemben.
Az egész csomagot elhasználtam, mivel derékig érő, elég dús hajam van, simán felvett ennyit. Most, hogy látom az árát, hááát... Nekem nem érne meg ennyit.
A csomagolásnak iszonyat műanyag szaga van, olyan, mintha ezt szívta volna be maga a balzsam is. A hajamon az illata nem maradt meg, szerencsére. A hajszálaim szép puhák és simák lettek tőle, 3. napja, hogy használtam, és még nem zsírosít, ki is tudom fésülni, ami általában balzsamokkal megy, azok nélkül viszont esélytelen próbálkoznom is. A kibontás vicces volt, második hajmosásra már az ollót is sikerült magammal vinnem a zuhany alá, az első alkalommal koppantam, hogy anélkül nem tudom kinyitni.
Viszont! Száll a hajam tőle, és nem tudom, hogyan, de néhány rövidebb tincset ELALUDTAM (?!), ami eddig még sosem fordult elő, és az a hajam tetején meredezik adótorony-szerűen.
Nálam nem lesz újravevős termék, azt hiszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Ajándékba kaptam a mézessel egyetemben.
Nálam nem lesz újravevős termék, azt hiszem...

Blackxentric

2016. december 19.

Olyan, mint egy egyszerű hajbalzsam, csak sokkal drágább. Muszáj volt a használata után hajolaját használnom, mert a vége száraz volt. Szerintem drága ez a cucc, a szaga is rémes. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide, PEG-8