Swiss-O-Par

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A haj ismét könnyen kifésülhetové válik és puha tapintású lesz. A Swiss-o-Par argánolaj hajkúrához Marokkóból értékes B3 provitamint használtak fel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Romanadvoratrelundar

2022. június 30.

Kicsinek és praktikusnak tűnt, ezért egy utazás alkalmával vettem, hogy a kismillió hajkencém mellett ne kelljen még a megszokott balzsamomat is magammal hurcolni. Samponozás után leöblítettem a hajamat, majd kb.10 percig hagytam rajta állni a pakolást. A szaga már felvitelkor is borzalmas volt, hajszárítás közben pedig majdnem lefordultam tőle a székről. A hatása teljes mértékben egy közepes balzsaménak felel meg, kicsit könnyebben kezelhető tőle a haj, de semmi extra puhaságot, selymességet vagy bármit nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

d.anett89

2022. április 24.

Illata jó,és ennyi az összes pozitívum.
Nem vált be,a hajam nehezen kezelhető a használata után. Van ennél jobb is a piacon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

Illata jó,és ennyi az összes pozitívum.

n.re21

2022. március 21.

Dús, sűrű, hosszú, viszont vékony szálú és száraz a hajam, így a kócosodás az egyik legnagyobb ellenségem.
Egy egész kis tasakot magába szív az egész hajam, kb 5 percig hagyom rajta. Szárítás és fésülés után, sőt még másnap is, annyira puha lesz, érezni a különbséget, ahogy kézzel beletúrok. Én nagyon szeretem. Lehet sokaknak azért nem jön be, mert nem olyan száraz a hajuk és nem annyira látványos a különbség, mint pl nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Fanniskincare

Korcsoport: < 18
2022. január 2.

Nagyon szeretem. Sokkal fényesebb és élettel telibb tőle a hajam. Csak 400 ft ért nem a legolcsóbb termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. január 2.

Kajmi

2021. július 15.

Könnyebben kezelhetővé vált tőle a hajam, de különösebb változást nem tapasztaltam. A csomagolás nem túl praktikus...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

LynnLynx

2021. június 25.

Nekem derékig érő normál/száraz hajam van. Ezt a pakolást, illetve a mézes verziót felváltva szoktam havonta egyszer használni. Hajmosás után a teljes adagot eloszlatom a kinyomkodott vizes hajamon, átfésülöm, majd hagyom úgy kb 5percet, és kiöblítem. Maradéktalanul ki tudom mosni a hajamból, szárítás után puha, fényes, egyáltalán nem elnehezített haj a végeredmény. A hatás a 2. - 3. hajmosásig szokott tartani. Nekem abszolút bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

molniniki5

2021. március 25.

Semmi extra...Jó az illata, bőséges. A hajam puhább utána, de tartós eredményt nem tapasztaltam.
Kellemes, de nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Kellemes, de nekem nem újravevős.

Saku28

2021. február 9.

Annyira nem vagyok elájulva tőle, az illata kellemes volt, viszont borzalom volt felbontani. Nem igazán vettem észre, hogy hosszú távon hidratált volna, talán aznap egy picit puhább volt tőle a hajam. Ennyi pénzért volt már jobb pakolásom is, de ha nincs más ezt is elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Anitacska01

2020. május 5.

Olcsó, de rossznak nem mondanàm. A kevesebb néha több, igaz a mondàs. Egy ilyen kis tasak fele fogy el hajmosàs utàn, de picit ki kell nyomkodnom a hajam, különben a lecsöpögő vizzel jelentős része eltűnik a hajamról :D volt màr hogy hajfestéket is higítottam vele, nem volt semmi probléma sőt szépen àpolt a hajfestés ideje alatt is. Megbízható de nem csodaszer. Csak egy pakolàs, ami teszi a dolgàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Abszolút kedvenc és megunhatatlan. 5* Használata után nagyon selymes lesz tőle a hajam és nem töredezik egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide, PEG-8
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology