Swiss-O-Par

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: papeva8803, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz, töredezett hajra.

Vizinora

2018. november 20.

Elég régóta nem ápoltam semmivel a hajam (hajolajon kívül) szóval úgy gondoltam itt az ideje. Hullámos hajam van, ami eléggé száraz szóval nem is vártam, hogy csodákat műveljen vele. Samponozás után kb. 3-4 percet hagyom rajta majd lemosom és nagyon könnyen ki tudom fésűlni a vízes hajam, pedig ez nálam nem egy könnyű folyamat. Megérte megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

kati545

2015. augusztus 17.

Igaz, hogy amióta nem vasalom a hajam és keratinnal van kezelve, azóta nincs vele túl sok problémám. Azonban azt gondoltam, hogy a mezei (wu2) samponom mellé mégis kell valami kis ápolás a hajamnak és emellett döntöttem. Az argánolajról nagyon sok jót olvastam, ezt választottam az üzletben. Nem bántam meg. Puha a hajam és könnyen kifésülhető. Imádom. Nem zsírosodik gyorsabban a hajam, ellenben más samponok használatakor.
Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Ajánlom mindenkinek!

PiciBrigii

2014. május 28.

Hát...régen egyszer megvettem..semmi... gondoltam megint kipróbálom..kb 1 hónapja megvettem de most se használt... annyi, hogy kifésülhetőbb lett a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide, PEG-8