Swiss-O-Par

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon tápláló argánolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csuporka

2020. október 2.

Az egyik legjobb sampon, amit valaha próbáltam. Ha a hajam kezdi nagyon elhagyni magát valamitől, ez a sampon helyrehozza, de legalábbis rengeteget javít rajta. A pakolásával együtt csodákra képesek! Nem a legszebb az incije, az igaz, mondjuk már kivették belőle a parabéneket és mást is változtattak rajta.
Már hajmosás közben lehet érezni, hogy mennyivel könnyebben kezelhető, selymesebb a haj. Könnyebben fésülhető, puhább, fényesebb lesz. Az illata is nagyon finom (és elég erős is, de ez nem zavar). Az áráról meg nem is beszélve. Nagyon ajánlom! Lehetne még az összetevőin javítani, de a helyzet az, hogy hatását tekintve csodaszer.
Ha valakinek tönkrement a haja és reménytelennek tűnik a helyzet, mindenképpen próbálja ki ezt is és a hajkúrát is! Nem fog csalódni. Inci miatt 4 csillag, de tényleg az egyik legjobb sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Yura

2020. augusztus 11.

Mindent imádok, ami argánolajos, és azt hiszem anno ez a sampon indított el ezen az úton :D Anno mikor olcsó sampont kerestem a drogériában és még nem igazán tudtam mi fán terem az argánolaj csak azt hallottam róla hogy jó szembe jött velem ez a sampon és rögvest beleszerettem az illatába. Aztán hazavittem, kipróbáltam és beleszerettem a hatásába is. A hajam láthatóan dúsabb és fényesebb lett balzsam és egyéb hajápoló nélkül is, ami az én vékony szálú, lapos hajam esetében kész csoda. Később aztán próbálkoztam más samponokkal is, de egyiknek se sikerült túlszárnyalni, max ugyanazt a szintet hozni. Mindenesetre most elnézve az INCI-jét nem bzitos hogy újravenném, már csak azért sem mert utálom mikor egy termék reklámozza magát valamivel (jelen esetben argán olaj) aztán több benne a parfüm mint az igazi hatóanyag. Emiatt inkább adnék neki 4.5-es értékelést de mivel azt nem lehet egyen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Kinga218

2020. június 16.

Harmadik flakon elhasználása után: bár az összetevői alapján nem tűnik túl kíméletesnek, mégis az egyik legjobb sampon amit eddig használtam. Hajmosás után nem száraz "szénaboglya" eredményt ad, hanem friss, kellemes tapintású, szép tartású lett a hajam, balzsam és egyéb hajápolók nélkül is. Csak az összetevők miatt szoktam próbálkozni drágább és előkelőbb samponokkal, de eddig még nem találtam ennél jobbat a hajam számára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Lilium

2020. április 19.

A hajpakolással együtt használom, szerintem átlagos sampon. Az illata nem jön be, de nem is intenzív. 2x samponozok, így rendesen tisztít, nem is szárít annyira. Továbbra is 3-4 naponta mosok hajat, szárazsamponnal megsegítve teljesen vállalhatóan nézek ki, most mondjuk nem mászkálok. Az ára kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Anittaaa

2020. április 18.

Pozitív csalódás volt ez a sampon, már teljesen reményvesztett voltam sampon ügyileg..szép fényes lett a hajam tőle, dúsító hatása is van, egy picit szárít kell hozza egy jó balzsam vagy esetleg egy hajolaj valami plusz ápolás ..de én így is elégedett vagyok vele (gyorsan zsirosodó lelapuló dús hajam van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Bettiiyy

2019. június 28.

Kétszer is újravettem anno ezt a sampont, mert ahhoz képest, hogy még mindig nem találtam meg a nagybetűs igazi sampont, eléggé megszerettem. Nagyon baráti az ára, puha, fényes lett tőle a hajam. Kellemes az illata, könnyen habzik, és jól mosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

ysolo

2018. október 14.

Oke, en kezdem nem erteni az egeszet. Itt van ez a tok atlagos vagy inkabb egy fokkal meg az atlagnal is csunyabb osszetevoket tartalmazo sampon es megis nekem nagyon bevalt. A hullamos, szoszos hajam szep fenyes, alomkent kezelheto tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

csvik

2018. október 9.

Nagyon jó illata van, imádom. Viszont nem vettem észre semmilyen extra ápoló hatást, ezt egy átlagos sampon is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

tabevi

2018. május 22.

Ahhoz kepest, hogy SLS az elejen van, nekem alig habzik.. annyira nem valt be, sima, egyszeru sampon, nem csodaszer

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Dorika06

2018. április 17.

KEDVENC! :) Nagyon puha lesz tőle a hajam,az illatával sincs gondom és nagyon jó,hogy egyáltalán nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology