Swiss-O-Par

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EmmaHeather, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A Swiss-o-par hajkúra speciálisan ősz és szőkített hajra lett kifejlesztve. Viola pigmenteket tartalmazó hatóanyag semlegesíti a haj nem kívánt sárgás árnyalatát. Ősz, vagy fehérszőke haj újra ezüstösen ragyogóvá válik. A B3 Pro-vitaminnak köszönhetően intenzíven ápolja a haját és érezhetően könnyen fésülhetővé válik. A Swiss-o-par Hamvasító Hajkúra használatával a haj ismét vitalitást, puhaságot és természetes fényt kap. Bőr elszíneződése kizárva, a viola hatóanyag egyszerűen lemosható.

Használat: Hajmosás után a hajkúrát egyenletesen oszlassuk el a hajon, kb. 2-3 perc hatóidő után alaposan öblítsük ki meleg vízzel. Hosszabb hatóidő alatt felerősödnek az ápoló hatóanyagok. Intenzívebb hatás érdekében ajánlott Hamvasító Shampoo vagy Swiss-o-par Premium szürke sampon használata.

FestettBoszi

2020. május 13.

A Schauma hamvasító sampon és balzsam után használtam ápolóként. Gondoltam a szárításra tökéletes lesz. Hamvasításra a 3-as kombó tényleg ütött, majdnem fehérek lettek a hajtöveim tőlük, de olyan száraz lett a hajam vége, akármit csináltam vele, hogy borzasztó! Biztosan nem veszem újra, se ezt, se a többit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

IdunLilith

2019. december 1.

Valamennyit hamvasított a szőkített hajamon, de nem sokat. Inkább fényt adott neki. 2. tubussal használom, de nem hiszem, hogy veszek többet, ha ez elfogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

cskriszti2

2018. április 18.

Nem vettem észre, hogy hamvasítana. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Nem vettem észre, hogy hamvasítana. Pénzkidobás.

Mazsiras

2018. január 31.

Szerintem hamvasításra egyáltalán nem jó, de balzsamként egész jól funkciónál :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

ColdBlueSky

2017. március 13.

Nem mondom, hogy maga a hamvasítás funkciója működik, de valamiért kedvelem és újra vettem. Most festett lenőtt hajam van amit szőkítő spray-el szoktam össze "mosni" a festett rész majdnem feketebol szinte már vörös.. Szóval szinten tartashoz próba szerencse módon nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Ryana

2016. szeptember 23.

Puha lesz tőle a haj, valamennyit hamvasít is rajta, de önmagában természetesen nem elég, kell hozzá hamvasító sampon is.
Kellemes illata van.
Megfelelő termék, noha nem csodaszer. Rendszeres, samponnal kombinált használat esetén képes eredményt produkálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Kellemes illata van.

Csigabee

2016. augusztus 29.

Én adok neki 3 csillagot, mert tetszik az illata, és egészen puha lesz tőle a hajam. Furcsa, mert azt tapasztaltam, hogy szőke hajon nem hamvasít, a szürke/granny hajat viszont tökéletesen szinten tartja. Hajpakolásnak nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

CsEszterke

2016. július 14.

Másféle hamvasító terméket még nem próbáltam, de az én világosszőke hajamon ez semmit nem változtatott, pedig a samponját is használtam hozzá. Az állaga sem tetszett, hajpakolásként sem vált be. Többet biztos nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

DaisyAv

2016. április 30.

Bezárt a fodrászkellékes mire odaértem, így a Kallos hamvasító helyett beugrottam a rossmannba és igen, sajnos én sem olvastam el, amit írtatok, így megvettem ezt, kereken 1000 Ft-ért. Rajta hagytam kb.10 percig a fejemen, semmit nem ér az egész. Még jó, hogy a samponját nem vettem meg. Ennél még a schauma hamvasítója is ezerszer jobb lett volna. Zero, mínusz csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Merlotwine

2016. március 2.

Sajnos nem néztem meg a véleményeket, mielőtt megvettem, csak miután kipróbáltam a sapmonjával. Mivel a sampon nem vált be, gondoltam megpróbálom együtt.
Nulla hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Nulla hatása van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3