Swiss-O-Par

Ár:   0,60 €   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   0,60 €
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Sprőd,száraz hajra.

Szilikon mentes.

szeretlek

2017. május 22.

Nem lett a szívem csücske. Már a kibontásával meggyült a bajom, aztán mikor végre sikerült és a hajamra is jutott belöle ( a padlón és a mosdón kívül), akkor úgy döntöttem, hogy talán elég lesz a fele, mivel csak a hajvégeimre akartam kenni. De mivel lehetetlen visszazárni, így rá kellett kennem az egészet a hajamra. Az illata engem nem fogott meg, olyan semmilyen volt , mégis elgondolkodtatott mire emlékeztet. Nem kókusz volt. Talán ez is okozhatta, hogy sikerült a padlóra csöppent hajkúrán elcsúsznom és az amnéziától csupán a zuhanyfüggöny mentett meg. Jelnek vettem, így betudtam az illatot kókusznak és kimostam végre a hajamból. Az illatát elvitte a víz és ez a hatására is igaz. Nem rontott a helyzeten, de nem is segített. Amolyan placebo hajkúra a lelkünk megnyugtatására, hogy azért mi mégis törödünk a hajunkkal és "ápoljuk". Ha pedig sajnálajuk a hajunkra kenni, nyugodtan cseppentsünk ellenségeink ajtaja elé és garantált a siker.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!