Swiss-O-Par

Ár:   629 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: okroseva, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra

Természetes lime kivonat tartalma minden szennyeződést eltávolít. Szilikonmentes!

Ylion

2019. szeptember 6.

Sokszor lakkozom a hajamat, nagyon szépen megtisztítja a hajamat a lakktól. Tetszik az illata, selymes, puha lesz tőle a hajam. Sem nem zsírosítja, és nem is szárítja a hajamat. Most vettem először, de kedvenccé vált. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Qwerty

2019. február 5.

Semmi különlegeset nem vettem észre, sampon és kész. Jó az illata, jól habzik, puha lesz tőle a hajam, de mintha hamarabb zsírosodna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Nikcy

2018. október 7.

Tényleg szépen megtisztította a fejbőrőm, mikor még hajlakkot használtam.Eltüntette azokat a fehér kis korpaszerű valamiket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

zsalexa

2018. február 9.

Olvasgattam itt az értékeléseket, sajnálom, aki pórul járt vele. :/ Nekem nagyon bevált (szerintem nagyon is hajtípusfüggő sampon), pedig elég extra a hajam, a tövénél hamar zsírosodik, a vége viszont a hajmodell korszakom után sprőd, száraz. A hajmosást nálam jelentősen kitolta (akár 2 nappal is, ami szinte csoda), és a hajvégeimet sem szárítja, kipróbáltam balzsam és szérum nélkül is. Az illata csodás, ám hamar elillan, viszont könnyű tőle a hajam, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

2018. január 31.

A hajam zsíros lesz tőle már rögtön mosás után (ez nekem is új, ilyet eddig még nem láttam egy samponnál sem), visszatér a korpa, és a zsíros hajtő mellett szálkás hajvégekre teszek szert. A kifésülés hiú álom. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

szilvykeee26

2017. november 18.

Először jónak tűnt aztán hét múlva iszonyatosan kiszárította a fejbőrömet korpás lett tőle és viszketett...sosem dobtam ki félig flakont de ezt kénytelen voltam, nagyon rossz soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Szinda

2017. szeptember 29.

Nekem is a kedvenc samponommá vált, szépen tisztít, nem teszi sem zsírossá, sem szárazzá a hajam. Jópárszor már ujravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

fuge7

2017. szeptember 17.

Számomra mostanában a kedvenc!
Az illata isteni, jól tisztít, sokáig friss a hajam tőle. Nem irritál. Nyáron rengeteget használtam. Lecsavarható a flakon teteje, tehát az utolsó cseppig fel lehet használni a tartalmát. :) Amúgy sokáig tart a flakon, az én derékig érő hajamra 10 hajmosásra bőven elég.
Azért csak 4 csillag, mert sajna nem szépek az összetevői. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Számomra mostanában a kedvenc!
Azért csak 4 csillag, mert sajna nem szépek az összetevői. :(

mmermaid

2017. augusztus 14.

Egy-másfél hónapja vettem, azóta rendszeresen használtam, eddig. Elsőre szépen tette a dolgát, viszont ami utána jött és ami most van, az szörnyű: a hajvégeimet nagyon kiszárította, naponta kellene mosnom, olyan hamar zsírosodik és elnehezül a hajam, ráadásul viszket és erősen korpásodik is. Eddig a régi-új festékre gyanakodtam, de már látom, hogy nem az vált ki más hatást nálam, hanem az itteni vélemények alapján ez lehet a bűnös. Az illatát, ahogy látom, mindenki dicséri, szerintem sem rossz, de volt már jobb illatú samponom. A pozitívum, ami ebben az esetben negatívumként is érthető, hogy sokáig elég, most járok a flakon 2/3-ánál, de ki fogom dobni úgy, ahogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Banszky

2017. június 11.

A zsíros tövű,száraz végű hajamnak nagyon jót tett. Direkt balzsam nélkül használtam és úgy is tökéletes volt számomra. Lehet,hogy hosszú-hosszú hónapok alatt tényleg nagyon kiszárítaná a hajam de nem használom max hetente 2x. Sokkal fényesebb,csillogóbb lett tőle a hajam,mintha tényleg minden szennyet eltávolítana. :) Az illata meg valami isteni,legelőször az fogott meg benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Urea, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Mesterséges színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.