Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan eltávolítja a sminket, valamint egyéb szennyeződéseket az arcbőrről. A bíbor kasvirág kivonat élénkítheti, frissítheti a bőrt és serkentheti védekezőrendszerének működését .Az echinacea kivonaton felül a készítmény mogyorókivonatot is tartalmaz a faggyútermelés szabályozására és a pórusok összehúzására. Alkoholmentes összetételének köszönhetően még az érzékenyebb bőrön is alkalmazható.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Nekem tökéletes ! Elég belőle egy kevéske,áttörlöm az arcom,rögtön leszedi a sminket és a szennyeződéseket is! Csak ajánlani tudom,nagyon profi cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

lysza1985

2016. január 28.

Átlagos tonik, nekem is ajándékban volt, de nem venném újra, úgy emlékszem nem is olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

orsipanka

2013. április 1.

Ajándékba kaptam, semmi bajom nincs vele, de volt már jobb arclemosóm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Ajándékba kaptam, semmi bajom nincs vele, de volt már jobb arclemosóm is.

tnildiko

2012. február 21.

Reggel és este használtam. Kíméletesen tisztítja, tonizálja az arc bőrét. Kellemes illatával frissességet kölcsönöz. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.