Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

A mikroszemcsék eltávolítják az elhalt hámsejteket, egészséges ragyogást kölcsönözve a bőrnek. Az ásványianyag-koktél frissítheti és revitalizálhatja a bőrt, az A, B és E-vitamin pedig energiával tölti fel. Minden bőrtípusra ajánlott.

Chana

2019. február 24.

Nem rossz, én kaptam, de nem venném meg ennyi pénzért. Jól radíroz, érdekes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Ezt imádom! Többször vettem újra! Nagyon nagyon sokáig elég,apro szemcsés az én nagyon érzékeny bőröm jól bírja! Utána tisztább,hidratáltabb és puhább lesz a bőröm. Egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

lysza1985

2016. január 28.

Én is sokáig használtam, szerettem, apró kis szemcséi vannak, kíméletesen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 21.

Sokáig használtam ezt a bőrradírt, általában hetente egyszer. Nekem szépen tisztította az arcomat, utána az arckrémek sokkal jobban fejtik ki hatásukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: Zinc, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.