Sylvaine Delacourte

Ár:   €135   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   €135

Lilylang ragyogó karakterrel rendelkezik, nem rejtve el pézsmás, lázadó oldalát. Ha Lilylang szín lenne, akkor sárga lenne.

Illatjegyek: bergamott, tubarózsa, mandarin, pézsma, lime, rózsabors, ylang-ylang, jázmin

pagangoddess

2018. augusztus 9.

A francia parfümőr hölgy oldaláról rendeltem meg a La Collection Muscs kollekció mintacsomagját. Neve a Guerlain parfümök kedvelői számára lehet ismerős, ez pedig az ő saját alkotása. A bőrömön az illatjegyek közül a tubarózsa dominál, ezzel együtt egy kedves kis virágillatot kapunk, amely 6 óránál hosszabban is vígan elvan a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.