Sylveco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Casablanca, Módosítva: 2013. március 30.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatmentes, hypoallergén testbalzsam. Fő hatóanyaga a betulin (nyírfakivonat), amely nyugtatja az irritált bőrt  és segíti a sejtek regenerálódását. A szőlőmagolaj gazdag antioxidáns és flavonoid tartalmával késlelteti a bőr öregedését. Az aloe kivonat helyreállítja a nedvességtartalmat.

Gazdag, tápláló krém, amely nem hagy zsíros érzést. Tartósan hidratál, csökkenti a viszketést, támogatja a bőr természetes védőrétegét.

abuczki.agnes

2013. június 19.

Nagyon meg vagyok elégedve a krémmel, az ígért hatások nem maradtak el. Nem hagy zsíros érzést, gyorsan felszívódik, mégis hosszú ideig érzem puhító, hidratáló hatását. Nekem a kézfejem a legkritikusabb terület, azt is teljesen rendbe hozta. Én eléggé rosszul reagálok a szúnyogcsípésekre, ezért azokra is kipróbáltam. Pár perc alatt elmúlt a viszketés és a duzzanat is sokkal kisebb lett, mint azelőtt, másnapra szinte nem is látszott. Korábban napokig viseltem nyomait. Nekem bevált a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A betulin a nyírfa kérgéből kivont növényi összetevő, mely a nyírfakéreg fehér színét is adja. Az összetevő nem oldható sem vízben sem olajban, mely korábban lehetetlenné tette a kozmetikumokban való felhasználását. A német Birken GmbH-nak sikerült elsőként egy stabil betulinos víz-olaj emulziót készítenie. A Birken Gmbh által gyártott Imlan márka termékeinek a betulin adja az egyediségét, mely a márka szerint gyulladáscsökkentő, antibakteriális és sebgyógyító anyag.