Synergen

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Synergen pattanástalanító gél kifejezetten a problémás, pattanásos bőrre lett kifejlesztve. A szárító és gyulladáscsökkentő hatású gélt pont az érintett, problémás területre lehet felvinni. Használatával az arcbőre láthatóan javul.

• Antibakteriális,
  • Leszárítja a bőrproblémákat,
  • Hatása bőrgyógyászatliag igazolt

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Nem szeretem, már régóta megvan, de nem tesz semmit szinte. Egy réteget képez a pattanás körül, olyan mintha csak beburkolná, de a pattanást nem szárítja le. Nem érdemes megvenni, én most a Dr.Organic hasonló termeket használom, az sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

szabopetra

2016. május 8.

Nekem nem vált be pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Nekem nem vált be pénzkidobás

LittleSpark

2016. február 24.

Nálam elég jól bevált, szépen lehúzza a pattanásokat. Én éjszakára szoktam felkenni és még ha nem is hozza le teljesen azért sokat segít a helyzeten :) Már sokszor újravásároltam, szerintem egy darabig marad is a polcomon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

orsi1293

2016. január 25.

a régebbi változata van meg. pénzkidobás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

a régebbi változata van meg. pénzkidobás

beauty

2015. július 23.

egyáltalán nem válik be, és ragad is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

egyáltalán nem válik be, és ragad is...

csoknyom

2015. március 17.

A Himalaya hasonló termékét már hónapok óta nem találom a polcokon, így erre esett a választásom, mert a párom nagyon szereti bekenegetni az előbukkanó pattanásait ilyen szárító hatású krémekkel. Egy fóliaréteget képez a bőrön, így este ajánlott megtisztított bőrre kenni. Mikor az orromon jött ki egy kinyomhatatlan gyulladás, bekentem vele és lejegeltem, így elég hatásos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

KlaudiaZs

2015. február 28.

Nem akartam az egész arcbőrömre felvinni valami pattanástalanító krémet, így ezt vettem meg, mert jókat olvastam róla és az összetevői is tetszettek. Csak a pattanásra viszem fel alvás előtt, de nem vettem észre különösebb pozitív hatást, sőt, a bőrt azon a pici részen is szárítja, de a pattanást nem igazán, talán csak egy nagyon minimális mértékben. Elhasználom, ha már megvettem, a semminél jobb, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

flora.hegymegi

2014. augusztus 20.

Nemcsak a pattanásokra jó, de más gyulladásokat is hatékonyan kezel. Egyszer a szemhéjamon keletkezett gyulladás uszoda után, és nem volt más, amivel hirtelen kezelhettem volna. Óvatosan bekentem, hogy ne menjen a szemembe, és másnap már nyoma sem volt a gyulladásnak. Szerintem nagyon hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

novembermesi

2014. június 29.

Ha előjönnek az arcomon pattanások akkor használtam főként este, mivel ilyen maszk réteget képez a bőrön, Szépen leszárította a pattikat, azonban volt olyan, hogy jobban begyulladtak. A régebbi kiadását jobban szerettem. Sokadik használata után rájöttem, hogy nagyon szárítja a bőröm, nem szabad minden nap használni. Nagyon lehámlott tőle az orrom, sok benne a szalicilsav. Nemrégiben egy műsorban hallottam is a szalicilsavas termékek hosszas használatáról, hogy hiába leszárítják a pattanásokat nem kedvez a bőrnek a használata. Így már nem használnám újra, nem tett csodákat a bőrömmel. Áttértem a természetes alapanyagú termékekre, csak olyannal jó kenni az ember bőrét ha problémás, mert ezek nem tesznek több kárt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Violetta09

2014. május 26.

Szerintem is jobb, mint a hasonló Balea, ez tovább tartott, pedig ugyanannyi van bennük. Szuperül lehúzza a pattanásokat, már a 2.-at vettem meg belőle 5* :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Pantolactone