Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lowely, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

sailorluna

2018. augusztus 6.

régebben használtam. szárított, a pattanásaimon nem segített. ragadt tőle az arcom, emiatt nem éreztem tisztának, és nem tetszett az alkoholtartalma sem. ellocsolgattam, de nem ért sokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

flora.hegymegi

2014. augusztus 20.

Szerintem nagyon hatásos. Ha mindennap letisztítod vele, nem engedi, hogy begyulladjanak a pattanások, enyhíti a tüneteket. Mondjuk nekem sosem volt igazából problémás a bőröm, de szerintem extrémebb esetekben is segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

PiciBrigii

2014. május 27.

Sokáig használtam, egész jó volt! Átlagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Sokáig használtam, egész jó volt! Átlagos!

kremimado

2013. augusztus 2.

Szépen megtisztította az arcomat! 2 flakonnal használtam el,de most már másikra váltottam,mert hajtott a kíváncsiság:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Fubuki

2013. március 28.

Kicsit fura az illata,de legalább nem ragad,szépen tisztítja az arcomat és nem is marja szét :).
Update:Átlátszó flakonja van az enyémnek,úgyhogy jól látható a szmötyi.Egyik nap azt láttam,hogy mindenféle trutymó úszkál benne.Fogalmam sincs mi lehetett,az alkohol miatt nem sok minden maradna meg,de engem baromira zavart.Ráadásul a szaga is szörnyű lett,pedig januárban vettem.Nem szeretek kidobni dolgokat,de ezt látni se bírtam.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

cicatapmancs

2013. február 26.

Szerintem semmire sem jó. Kb ugyanannyi a hatása, mintha szappanos vízzel törölgetném át az arcomat. Gondolom férfiaknak találták ki,mert az illata egy női tonikhoz közel sem hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Ropi

2013. január 2.

Kicsit arcszesz beütése van. Kicsit szárít, de elnézem neki. Az illatát egyébként nem sokáig érezni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

Macilány

2012. december 17.

Tényleg olyan az illata, mint egy férfi arcszesz :) Ezt leszámítva nem rossz, de a jótól messze van.A mai napig áll egy fél flakonnyi a tükröm előtt, valamiért régen felfüggesztettem a rendeltetésszerű használatát (mert semmit nem ért), ha nem ezzel fertőtleníteném a fülbevalóimat, már régen kuka lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

wzannus

2012. október 22.

Én most vettem a héten, eddig nagyon tetszik, nem ragad és jól fertőtlenít, nem mondom, hogy a legjobb termék, de ár/érték aránya tökéletes :) én szerintem máskor is fogok ilyet venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

illusia

2012. október 21.

Én nem vettem észre, hogy rossz szaga lenne, nem erős, elillan hamar. Amúgy meg teljesen jó termék, meg vagyok vele elégedve, szerencsére nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium PCA