Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: sam, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Koffeinnel

kovacsrekaa

2015. június 8.

Még télen vettem, akkor nagyon kevés volt. Nyárra bőven eleg, a bőröm hamar magába szippantja. Illata nem tetszik, nekem túl műanyagos, barátom szerint jó illatú. Nekem semmit sem feszesített eddig. Ez egy közepes "nyári" testápoló elérhető áron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

KlauCica

2015. február 1.

elsősorban az ára miatt választottam, hát ár érték arányban végülis jó termék, könnyen beszívódik bár a pihe puha bőr érzés nem tart sokáig, ha az esti fürdés után bekenem magam, reggelre már megint érzem a szárazságot, nekem a lábszáraim hajlamosak rettentően kiszáradni akkor is ha épp nem borotválom, sajnos ez a termék ezzel sem tud mit kezdeni. De nem szidom mert tényleg ár érték arányban ne is várjunk tőle sokat. Legközelebb inkább spórolok és veszek egy Nivea terméket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

foxgirl

2015. január 10.

Hónap végén már nem sok pénzem volt, ám a testápolóm kifogyott. A Rossmannban nézelődve gondoltam ezt megveszem, hiszen csak 500 ft volt a 400 ml... Utólag nagyon megbántam. Másfél hét használat után teljesen kiszárította az amúgy normál bőrömet és folyamatosan viszkettem tőle. Fizu után gyorsan be is szereztem egy másfajta testápolót és a bőrszárazság 2 nap alatt el is tűnt. Többet biztos nem próbálkozom vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

cutecurly

2014. február 9.

Na ne vicceljünk már, hogy ilyen árkategóriában bárki is vár bőrfeszesítést :) Egyébként egynek elmegy testápoló, könnyen beszívódik az tény, de az illat (már amennyi van neki, hála az égnek nem sok) na nekem nagyon nem jön be, olyan fanyar. Elhasználom, ha már megvettem, mert problémát nem okozott, de többször nem kerül a kosaramba.

Up.: jöttem szépen lepontozni... már egy ideje használtam és egyre jobban elkezdte szárítani a bőröm és iszonyatosan viszkettem tőle, mint valami bolhás... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

jns.melinda

2013. december 7.

Teljesen jó ez a testápoló és még olcsó is. Nem vagyok nagy testápolós, heti max 2x, küönösebb feszesítést nem vártam tőle. Az illata nagyon jó, gyorsan felszívódó könnyű krém. Szárazabb bőrűeknek inkább nyárra jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

sam

2013. október 26.

A napokban vettem, 600-ról 500 Ft-ra leárazva a rossmannban. Isana bőrfeszesítő Q 10-t vettem volna, de az büdös volt, így ez mellett döntöttem. Finom az illata, kellemes a kiszerelés, jó az állaga, könnyen beszívódik és még olcsóbban is hozzájutottam. Én megadom az 5 csillagot, de bőrfeszesítő hatásáról azért majd nyilatkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Jelizz

2013. augusztus 31.

Finom az illata kb. Olyan mint a regi borfeszesitojenek. De ugy nem rossz krem feszesit is valamit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Betaine

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak