Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisa2112, Módosítva: 2013. január 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

ST

2013. december 29.

Amilyen kis gagyinak tűnik, nekem annyira bevált. A legtöbb tusfürdővel ellentétben nem éreztem, hogy ez szárítana, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

laszlo.noemi

2013. július 11.

Ebből a termékcsaládból vettem egyszer. Amit én vettem, az egy kicsit málnás illatú volt. Németországban 0,65 €-ért vásároltam, szóval annyiért megérte. Hátránya viszont, hogy eléggé folyékony .S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Színező anyag. (Piros)