Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sysyhoney, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kiszerelés: 400 ml

Kiscsillag5

2014. május 15.

A csomagoláson az olvasható, hogy nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Pedig DE. :( :D Egyébként jól hidratál, jó az illata, az összetevőlista és az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

berniivagyok

2013. október 23.

Nem lett a kedvencem,bár annyira rossznak sem mondanám. Az illata eléggé furcsa,de hamar beszívódik,és puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Ajándékba kaptam, de nekem annyira nem vált be. Nagyon zsíros és az illata sem a legjobb. Ezt leszámítva elhaszáltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

karakumsivatag

2013. április 20.

Nekem nincs bajom az illatával. Tényleg zsíros, de hamar beszívódik.Nagyon jó az ára és az összetevők sem rosszak. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 20.

caarmaa

2012. augusztus 28.

ma vettem, gondoltam teszek vele egy próbát mert csak 500 Ft körül volt és 400 ml...
nagyon fura szaga van!!! ilyen borzasztó mű, nem is tudom megfogalmazni, de kellemetlennek mondanám, és elég sokáig érződik. nagyon kemény és zsíros az állaga, nehezen eloszlatható a bőrön, sok kell belőle, hogy mindenhova jusson. ennek ellenére viszont meglepően hamar beszívódott és hidratált, puha érzetet hagy maga után.
az illatát azonban nem tudom hova rakni, nem érzem magam tisztának tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

az illatát azonban nem tudom hova rakni, nem érzem magam tisztának tőle.

Jelizz

2012. július 16.

túl zsíros de azért hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

túl zsíros de azért hidratál

Scene

2012. március 2.

furi szaga van, eléggé zsíros de utána ténleg pihe-puha lessz a bőr

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 2.

furi szaga van, eléggé zsíros de utána ténleg pihe-puha lessz a bőr

vaniliahime

2012. február 28.

Egy időben használtam, de nagyon nem voltam elájulva tőle. Nekem nem tetszett az illata, maga a krém pedig nehéz volt, és alig szívódott fel, kifejezetten kellemetlen volt magamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol