Syoss

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: itsfancsii, Módosítva: 2020. március 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab a göndör hajfürtökért. A szépségszalonok inspirálta innovatív Syoss Air Dry formula levegő szárította természetes végeredményt biztosít, hajszárító használata nélkül. Az eredmény hosszantartó, rugalmasan formázható göndör frizura és könnyed, ragadásmentes hatás.

eszti0607

2019. november 22.

Nekem nagyon göndör,hosszú hajam van és nekem ez a hajhab egyáltalán nem vált be. Nem habzik, mivel szórófejes én nehezen tudom eloszlatni a hajamon és mikor befújom vele a hajam az egész fürdőszoba a benne lévő "habban" úszik. Nem kapja össze a hajam szép göndör tincsekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Annie25

2019. január 5.

Nekem nagyon bejött ez a termék! Nagyon szuper, hogy szórófejes, mert végre egyenletesen tudom eloszlatni a habot a hajamon. Hosszú göndör hajam van, diffúzorral szoktam szárítani és így tökéletes. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

kakaska

2018. december 21.

Nem göndörít olyan szépen mint egy normál hajhab. A hajam összetapasztja ha sokat fújok véletlenül. Az én nagyon hosszú hajamra nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

dundicat

2018. október 20.

Nagyon bíztam benne, menő terméknek tűnt, de sajnos csalódast okozott :( meglepett, hogy közvetlenül a hajra kell fújni, mert bár hab, de szórófejet kapott. Ez még nem is lenne gond, de sajnos nem göndöríti szépen a hajam, könnyen loncsossá válik, nagyon keményít. Talán arra jó, hogy egy masik szerrel szepen loknissá tett, majd ejszaka elaludt frizurát kicsit rendbe vágjon, de tenyleg csak kicsit. Azt nem tartom kizártnak, hogy egy nagyon hosszú hajat picit hullámossá tenne, de tenyleg csínnyán kell bánni a mennyiséggel, mert könnyen beszáradt, betonkemény loboncos hajat eredmenyez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol