Syoss

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 30.

Kategória:   Samponok

Syoss Anti-Dandruff Extreme sampon, mely csökkenti a látható korpát & segít meggátolni a korpa újbóli kialakulását. Fodrászokkal kifejlesztve és tesztelve a hosszantartó és hatékony korpásodás elleni hatásért!

Nykus86

2019. június 15.

Egy másik termék miatt nagyon korpás lett a hajam, így úgy döntöttem: adok egy esélyt ennek. Az illata nem nyerte el a tetszésem, de elsősorban a hatás alapján választok terméket. A korpásodásra hatásos volt, azonban cserébe annyira zsíros lett tőle a hajam, hogy szörnyülködve néztem tükörbe. Néhányszor használtam, de minden alkalommal így hatott, ezért nálam a kukában landolt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

evafanni

2019. április 23.

Nekem teljesen bevált ez a sampon. Hosszas keresgélés után akadtam rá, teljesen megszüntette a viszketést, a korpát, nekem az illatával sem volt bajom, viszont egy ideje nem találom a polcokon, semelyik áruházban, drogériában, és ugyanennek a márkának a többi samponja nem is válik be. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

bibogi23

2018. november 16.

Borzasztó!! Életem legrosszabb döntése volt h ezt a hajamra kentem... Még korpásabb lett tőle, mintha ráült volna a fejbőrömre, ragacsos, száraz lett tőle a hajam!! Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

ivanbogi

2018. október 14.

Egy szót tudok róla mondani. Borzasztóóó!!!
1x mostam vele hajat, másnap viszket a fejem tőle nem tisztít rendesen mintha hajat se mostam volna.. sajnos nem tetszik...!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Egy szót tudok róla mondani. Borzasztóóó!!!

vbeatrix76

2017. március 2.

Hááát, a legjobb szavam rá: katasztrófa... Bevettem a dumát, megvettem. (Dove korpásodás elleni sampont használtam, de már nem lehet kapni sehol...nyilván, az bevált.)
Kipróbáltam ezt. Nem kellett volna. Elhasználtam a felét becsülettel, de nemhogy nem csökkent, de több lett a látható korpa is és a viszketés szinte folyamatos lett. Hajmosás után, ahogy megszárítottam a hajam, azonnal korpás réteg alakult ki a fejbőrömön! Ijesztő volt... A férjem is használta, ugyanezeket tapasztalta. Úgyhogy három naponta kellett hajat mosnom. Leálltam vele, soha többet! Most mást használok, ennél minden jobb lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Zefsideren

2016. május 19.

14-15 éves korom óta korpásodik a hajam, amin a sok festés csak rontott. Adtam ennek a samponnak egy esélyt, tetszett amit ígért meg a családi kiszerelés.... Ideig-óráig mintha javított volna a helyzeten, aztán úgy vettem észre, semmit nem ér. A korpát nem tüntette el, a viszketés is visszatért én majdnem a háromnegyedét elhasználtam becsülettel, de inkább odaadtam a páromnak, ő elégedett vele és szereti a friss illatát. Neki megszüntette a korpásodást... Nem értem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

therealisticgirl

2016. február 17.

Az első sampon. ami segített eltüntetni a korpáimat annyi év keresgélés után. Az illatát nem mondanám annyira kellemesnek, de nem is rossz. Egyetlen bajom vele, hogy a hajam eléggé durva tapintású lesz tőle, hiába használok balzsamot és hajolajat, ezért 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.