Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Hajfestékek

Kristálytiszta szőke hajszín 7-9 árnyalatnyi hajvilágosítással, és egészségesnek tűnő haj a professzionális minőségű blond salonplex technológiának köszönhetően a kevésbé töredezett hajért.

evelinnn

2019. március 20.

Évekig középbarnára festett hajamat világosítottam ki vele. A hajam szinte már fekete volt, és meguntam. 40 percig hagytam fent, a hajtövemnél sárgás szőke, a hossza vöröses lett. Én elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel, mert én nem szőke hajat szerettem volna, hanem egy természetes barnát, mint az eredeti színem. Erre festettem sötétszőkét, így vàllalható, de kicsit foltos rezes világosbarna lett. Pihentettem kicsit, és befestettem újra, a Palette metálos sötétszőke és bronz barna keverékével. Jelentem tökéletes lett az eredmény! Igaz, egy picit sötét, de nyilván fog még kopni, meg ez egy szép középbarna árnyalat így is, nem fekete.. 🙏🏼 A hajam a világosítás után száraz és szálkás volt, de olajozom szorgosan és már szép újra.

evelinnn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

cattitude

2019. március 6.

platina, aha... olyan narancssárga lett tőle a hajam, mint még semmitől :D rendkívül büdös és maró. 1 doboz alig volt elég a lenövésemre. 2 csillagot azért kap, mert nem szárította agyon a hajam, nemtom a salonplexnek van-e ehhez köze, mert a régebbi fajta Lighteners se bántotta annyira a hajam.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Ceteareth-20
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Coconut Alcohol, Etidronic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol
Színezékek: Ultramarines

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.