Syoss

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Hajformázók

Syoss Ceramide Komplex hajerősítő hajhab Ceramide-Keratin-Komplex-szel, erősíti a hajat és hosszantartó tartást biztosít. Az erősebb és ellenállóbb szalonszépségű hajért mega erős tartással.

Boriskajuliska

2020. április 5.

Nem vásárolok syoss termékeket de a járványra való tekintettel hiánypótló hajhabnak gondoltam megteszi, mivel sokan nagyom dicsértétek hasonló haj típussal. Az illata nem túl jó de mivel illatos hajlakkot és ápolót is használok így érdektelenné válik. Nem ragad, nem zsírosít, és a hétköznapokra a tartása is megfelelő. Ha nem tudtok a kedvenc hajhabotok után futkosni és szeretitek a puha csillogó frizurát, bátran próbáljátok ki szerintem én is újra veszem. Az ára inkább 1500,- közelít de ez sem összeg ezért a minőségért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 5.

szilvia.bano

2020. március 19.

Vékonyszálú göndör, lelapulásra hajlamos hajam van. Több Syoss hajhabnál írták, hogy összetapasztja a hajat és a Pure Volume hajhabnál én is ezt tapasztaltam, méghozzá brutálisan, ennél viszont nem. Ez a hab nagyon jó tartást ad, hosszan tartó a hatása, nem tapaszt össze, ugyanakkor nem is nehezíti el a hajam, jól dúsit. Lényegesen jobb, mint a vegán és mindenmentes pure volume hajhab, annak ellenére, hogy ez a hab keratinos, ami állati eredetű összetevő. Azt nem mondom, hogy táplálja a hajat, de tulajdonképpen nem szárít, úgyhogy meg voltam vele elégedve- amíg lehetett kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

vikóca69

2017. június 4.

Sajnos nagyon kevés, vékony szálú hajam van. Ez a hajhab segít, hogy kicsit jobb tartása legyen és ne repkedjen szanaszét. Csodát tenni persze nem tud, de a tupírozáshoz jó alapot ad és egyáltalán nem ragad tőle a hajam. Szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 4.

thewildone

2017. április 28.

Sok kísérletezés után találtam végül ezt a habot. Tart és dúsít, én ezt kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Dudu195

2017. január 22.

Nekem annyira nem jön be. Nem fogom kidobni de újravenni sem, az biztos. Nem lehet találni középutat. Vagy nagyon vizes hatású és szinte ketté lehetne törni a tincseimet, vagy nem tart semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

yokkoa

2016. október 9.

Nah, ez nekem SEMMIT nem ér. Pont, mintha a hajamra se kentem volna :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Nah, ez nekem SEMMIT nem ér. Pont, mintha a hajamra se kentem volna :-(

playergirl20

2016. július 11.

Imádom! Este befonom a hajamat és rakok rá ebből egy keveset, majd reggel kiengedem, és gyönyörű, göndör lesz. Két napot simán kibír göndören ha ezt használom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

senskin

2016. március 15.

Na nézzük: A syoss, ultime, taft termékek mind hasonlóak. Talán a Taft nálam nem a legmenőbb, de a syoss és ultime között nem látok nagy különbséget. A hajhab jó, a keratinos dolgaik nekem általában bejönnek, a hajam simább tőlük, és fényesebb. A syoss-al egyetlen a bajom, hogy tapaszt és ezáltal lapítja a hajamat. Van benne egy nagy adag " nem igazán táplálom a hajat" hatás, valahogy a volume-ja volt eddig a legrosszabb, ez kissé jobb, de nem az igazi. A sima keratintól gyengébb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.