Syoss

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Sérült, száraz hajra.

klisa

2021. október 26.

Nincs viszonyítási alapom, mivel ez az első hajolajam. Szépen beszívódik nekem, nem hagy olajos érzetet hosszú távon, fényesnek és szebbnek látom a hajam tőle. A -1 csillag a csomagolásra vonatkozik, ugyanis valahol szivároghat mert csak zacskóban tudom utaztatni, olyankor is a zacskó belül teljesen olajos lesz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

viqueenn

2021. április 13.

Nekem ez az első hajolaj amit elkezdtem használni. Kis mennyiségben használom, száraz vagy félszáraz hajon, érezhető a változás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

LUNACICA

2021. január 2.

Egy pumpálásnyitól is tiszta olaj lesz a hajam,úgy nézek ki ,mint aki hetek óta nem mosott hajat,utána már csak konytyba fogva tudom hordani a hajam,de nem igazán segített,így nem éri meg meghozni ezt az áldozatot.Az illata sem jött be nekem,kicsit zavaros ,opálos ,nagyon folyós az állaga. Ennél a terméknél ezerszer jobb hajolajakat lehet kapni a drogériákban,például a Gliss Kur terméke sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

JasmineK

2020. október 29.

Utolsó, nekem is megromlott felénél! Nem tudom, miért....

Nekem tetszett, a száraz, szétálló hajvégekre szoktam tenni, feljebb, tövekre nem szabad, mert valóban zsírosít! A kócos hajat nagyon hanlmar ki lehet vele fésülni és nem hagy zsíros érzetet, csak nem szabad túlzásba vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Utolsó, nekem is megromlott felénél! Nem tudom, miért....

Zizi15

2020. szeptember 2.

Nekem megromlott valamiért. Átlátszó lett és büdös.
Amíg még jó volt addig sem tett hozzá sokmindent a hajamhoz, kicsit talán puhább lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Nekem megromlott valamiért. Átlátszó lett és büdös.

liliana95

2020. június 16.

Nem rossz, bár én a Helia-D szérumját sokkal jobban szeretem és hasonló árkategória. Nem vettem észre olyan hatalmas változást tőle a hajamon sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Adriii93

2020. május 28.

Tök jó kis termék, még régebben vettem, el is kezdtem használni aztán valamiért abba hagytam. Most megint használom és érzem a változást a hajamon. Puhább és selymesebb lesz tőle. Én hajmosás után szoktam felvinni a már teljesen száraz hajamra. Figyelni kell, hogy ne vigyek fel túl sokat mert akkor tényleg nem szívódik fel. 1-1,5 pumpálásnyi bőven elég a hátközépig erő hajamra. Az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

klddr

2020. május 18.

Nagyon elnehezíti a hajat, hamar zsírosodik tőle. Az illata elmegy, de más hajolajjal sokkal jobb élményeim voltak, mind illat, mind zsírosodás, mind teljesítmény tekintetében. A legfontosabb viszont, amiért egy csillagot kap: hiába van rendesen rázárva a kupak és a STOP állásban, folyik. Egyszerűen nem lehet szállítani, mert olyan lesz az egész táska tartalma, ahogy sikerült is már kétszer megjárnom vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Feliciana89

2019. december 21.

Isteni az illata, még az én vékony szálú hajamat sem nehezíti el. Az illat sokáig a hajban marad. A legjobb. Ápol és mivel sűrű, kevés is elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

D3tti

2019. november 20.

Nem vagyok oda érte, nem veszem újra, még jó hogy akciósan vettem. Mivel nem dobok ki semmit, így valahogy majd apránként elhasználom. Nagyon csínján kell vele bánni, mert ha picit többet teszek fel, akkor csúnyán zsírosítja a hajamat. Mikor pedig kevesebbet, akkor nem látszik rajta semmi, nem érzek semmit. Nekem valahogy nehéz eltalálni. A sok pozitív komment után csalódás volt, de azért nem mondom, hogy elhasználhatatlan számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol