Syoss

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Sérült, száraz hajra.

Feliciana89

2019. december 21.

Isteni az illata, még az én vékony szálú hajamat sem nehezíti el. Az illat sokáig a hajban marad. A legjobb. Ápol és mivel sűrű, kevés is elég belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

D3tti

2019. november 20.

Nem vagyok oda érte, nem veszem újra, még jó hogy akciósan vettem. Mivel nem dobok ki semmit, így valahogy majd apránként elhasználom. Nagyon csínján kell vele bánni, mert ha picit többet teszek fel, akkor csúnyán zsírosítja a hajamat. Mikor pedig kevesebbet, akkor nem látszik rajta semmi, nem érzek semmit. Nekem valahogy nehéz eltalálni. A sok pozitív komment után csalódás volt, de azért nem mondom, hogy elhasználhatatlan számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Ewcsi

2019. október 16.

Tökéletes!! Olyan jó mézes illata van, és csoda puha lett tőle a hajam, mintha éppen csak kijöttem volna a fodrásztól. Árban mondjuk szerintem picit drága, de én a Glamour napokon vettem 50%-al és úgy nagyon megérte, de ezek után is ha drága is inkább ezt fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Birgi04

2019. szeptember 22.

Nagyon szeretem! Mindent tud, amit egy hajolajnak kell, nem okozott csalódást.
Nem nedves hajon kell használni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nagyon szeretem! Mindent tud, amit egy hajolajnak kell, nem okozott csalódást.
Nem nedves hajon kell használni...

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. január 20.

Elég sűrű, nagyon kellemes illatú olaj. Hajmosás után a hajvégbe dörzsölök 1-1 pumányit és az eredménnyel meg vagyok elégedve. Puha, selymes, könnyen fésülhetővé válik a hajam és az illatot is tarja egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 20.

Betty81

2018. november 29.

Amikor először kipróbáltam, nagyon meg voltam vele elégedve! Hajmosások alkalmával, a még nedves hajba beledolgozva, hajszárítást követően még egy cseppet a hajvégekre rakva szuper volt. Szép fényes, puha és sima lett a hajam tőle. Mivel rendkívül sűrű az állaga, eszembe sem jutott a fejbőröm közelébe kenni, mert egyébként is sajnos zsírosodásra hajlamos a hajam, de így nem zsírosított jobban. Idővel azt vettem észre, hogy egyre nagyobb mennyiséget kellett használnom belőle, az előzőekben leírt eredmény érdekében, azután már ez sem segített. Mondjuk azt, hogy "megszokta" a hajam. Az illatát is szerettem, de sajnos kb. fél évig használtam, mert addig használt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Majida

2018. november 28.

Szárítás előtt bekenem vele a hajvégeket szárítás után selymes fényes a hajvég és nem látszik annyira töredezettnek de viszont 5 csillagot nem éri meg mivel miután megmosom a hajam semmi hatása és sajnos idővel sem segít a tördezett hajvégen! Effektíve csak arra való, hogy egyszeri alkalomra bekened megszárítod és szép a hajad azon a napon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Nem ragozom túl :NAGYSZERŰ TERMÉK!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nem ragozom túl :NAGYSZERŰ TERMÉK!

BoszorLany

2018. szeptember 3.

Nagyon sűrű állaga van, nekem az illata semleges, mert csak az számít hogy ápolja a hajam. Nos 4 csillag mert az állaga miatt nem használnám naponta,és elnehezíti a hajat, főleg ha a fejtő környékén is használod... DE!!!! amikor kezdem érezni, hogy kezd kiszáradni a hajam akkor egy kicsit rakok a hajvégekre , hogy hidratálja és puhítsa. Így a dolgát teszi rendesen, de jó lenne napi használatra.

UPDATE: Többszöri használat után nagyon elnehezíti a hajat.....Ráadásul mintha zsírosítaná is pedig már a tövére se teszek és a heti 1-2 hajmosás 2-3 alkalomra növelte.... ezért leveszek egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Zizi99

2018. április 16.

Imádom. Elég sűrű állagú, így kevés is elég belőle, sokáig kitart, pedig nagyon hosszú a hajam. A trükkje az, hogy csak nedves, már-már azt mondanám vizes hajon szabad használni, mert különben borzasztó lesz az eredmény, illetve hajtőhöz közel nem szabad. Váltottam természetesebb összetevőkből álló termékre, de vissza fogok térni ehhez, mert nagyon szép, puha volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol