Best of Beauty 2019

Syoss

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 26.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Sérült, száraz hajra.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. január 20.

Elég sűrű, nagyon kellemes illatú olaj. Hajmosás után a hajvégbe dörzsölök 1-1 pumányit és az eredménnyel meg vagyok elégedve. Puha, selymes, könnyen fésülhetővé válik a hajam és az illatot is tarja egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 20.

Betty81

2018. november 29.

Amikor először kipróbáltam, nagyon meg voltam vele elégedve! Hajmosások alkalmával, a még nedves hajba beledolgozva, hajszárítást követően még egy cseppet a hajvégekre rakva szuper volt. Szép fényes, puha és sima lett a hajam tőle. Mivel rendkívül sűrű az állaga, eszembe sem jutott a fejbőröm közelébe kenni, mert egyébként is sajnos zsírosodásra hajlamos a hajam, de így nem zsírosított jobban. Idővel azt vettem észre, hogy egyre nagyobb mennyiséget kellett használnom belőle, az előzőekben leírt eredmény érdekében, azután már ez sem segített. Mondjuk azt, hogy "megszokta" a hajam. Az illatát is szerettem, de sajnos kb. fél évig használtam, mert addig használt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Majida

2018. november 28.

Szárítás előtt bekenem vele a hajvégeket szárítás után selymes fényes a hajvég és nem látszik annyira töredezettnek de viszont 5 csillagot nem éri meg mivel miután megmosom a hajam semmi hatása és sajnos idővel sem segít a tördezett hajvégen! Effektíve csak arra való, hogy egyszeri alkalomra bekened megszárítod és szép a hajad azon a napon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Nem ragozom túl :NAGYSZERŰ TERMÉK!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nem ragozom túl :NAGYSZERŰ TERMÉK!

BoszorLany

2018. szeptember 3.

Nagyon sűrű állaga van, nekem az illata semleges, mert csak az számít hogy ápolja a hajam. Nos 4 csillag mert az állaga miatt nem használnám naponta,és elnehezíti a hajat, főleg ha a fejtő környékén is használod... DE!!!! amikor kezdem érezni, hogy kezd kiszáradni a hajam akkor egy kicsit rakok a hajvégekre , hogy hidratálja és puhítsa. Így a dolgát teszi rendesen, de jó lenne napi használatra.

UPDATE: Többszöri használat után nagyon elnehezíti a hajat.....Ráadásul mintha zsírosítaná is pedig már a tövére se teszek és a heti 1-2 hajmosás 2-3 alkalomra növelte.... ezért leveszek egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Zizi99

2018. április 16.

Imádom. Elég sűrű állagú, így kevés is elég belőle, sokáig kitart, pedig nagyon hosszú a hajam. A trükkje az, hogy csak nedves, már-már azt mondanám vizes hajon szabad használni, mert különben borzasztó lesz az eredmény, illetve hajtőhöz közel nem szabad. Váltottam természetesebb összetevőkből álló termékre, de vissza fogok térni ehhez, mert nagyon szép, puha volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Rekazs

2018. április 3.

Imádom! Ez egy csodaszer!
Puha, fényes, könnyen kezelhető lesz a hajam tőle illetve nagyon sokáig elég! Tavaly tél végén vettem és most fogyott el! Az árát kicsit sokallom de akciósan illetve Joy vagy Glamour napon biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Imádom! Ez egy csodaszer!

szfanni9

2018. március 27.

Nagyon szeretem. Mar evek ota hasznalok kulonbozo hajapolokat, hajolajokat, sok termeket probaltam mar es ez az egyik nagy kedvencem!
Szerencsere a hajam zsirossagaval, korpaval vagy a hajszalaim egyenessegevel soha nem volt problemam mert dus, hosszu egyenes hajam van de hajlamos a toredezesre.
Hajmosas utan felszaraz hajra hasznalom egy pumpaval eloszlatom a hajvegeimen es kesz is. Nem ragad ossze, nem teszi zsirossa a hajam (ha jo helyre viszem fel) es megteszi azt amit iger: sokkal selymesebb, lagyabb a hajam.
Nagyon tetszik az illata es az allaga is (de lehet tenyleg nem a megfelelo egy zsirosodasra hajlamos hajunak.)
Minden esetre en az elso hasznalattol kezdve imadom, szoval 5/5.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Minden esetre en az elso hasznalattol kezdve imadom, szoval 5/5.:)

rigok

2018. február 22.

Göndör, szokitett, ezáltal extran szálkás és száraz végű hajammal konkrétan semmit nem művelt, így annak ellenére, hogy egyébként elhivatott syoss pàrti vagyok, azt kell mondjam, hogy ez az olaj eléggé félresikerült :( plusz nekem az illata sem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

bellino

2018. február 12.

Az ára eléggé magas,a teljesítményéhez képest.Én kizárólag vizes hajra ajánlom,nálam csak így vált be valamennyire,de semmi extra.Szárazon eléggé zsírosítja a hajat.Az illata kicsit erős számomra.A hajam nem lett szebb tőle,nekem nem jött be.Egyszer vettem,kb fél évig volt elég.Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol