Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam száraz, gyenge hajra. A japán juharfa vizet tartalmazó formula hidratálja a hajat a száraz hajérzet ellen és azonnali kifésülhetőséget biztosít.

LUNACICA

2021. január 19.

Borzasztó termék,mikor ráfújom a hajamra a nedve hajon kemény réteget képez,ami szárítás után olyan lesz,mintha hajhabot tettem volna a hajamra.Nekem hamarabb zsírosodik tőle a hajam,az illata sem tetszik.Amit ígér azon tulajdonságok közül én egyiket sem tapasztaltam,kb 10 használat után ment a szemétbe. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.

Színezék. Barnás sárga.