Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 7.

Kategória:   Hajformázók

A hosszantartó szalon minőségű frizurákért, otthon. Fiberflex Rugalmas Tartás hajhab. Hosszantartó, erős tartás.

• Hosszantartó, rugalmas hajformázás.
  • Könnyed tartás & ragadás-mentes végeredmény.
  • Természetes érzetű haj & könnyed kifésülhetőség.

PotaSaci

2020. szeptember 28.

Nagyjából egy hónapja használom. Nemrég fedeztem fel, hogy az eddig egyenesnek hitt állandóan seprűs hajam igazából hullámos. Valami közepes tartást ígérő hajhabbal akartam kezdeni, mert féltem a ragacsosságtól. Mivel ez az első hajhabom, nincs nagyon viszonyítási alapom, de eddig meg vagyok vele elégedve. Szép tartást ad, nem nehezíti el a hajamat és nem is lesz ragacsos vagy kemény. Viszont szerintem sok mindent nem tesz a hullámaimért. Még kísérletezem vele, hátha csak rossz technikát alkalmazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Hidratálók: Lactic Acid, Niacinamide, Cyclomethicone, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.