Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolás

Szárazsampon hab a dús és fényes hajért.

• 1 nap extra frissesség hajmosás nélkül.
  • Gyorsan szárad, nincsenek látható maradványok.
  • Látható hajtőemelés a haj elnehezítése nélkül.

dory008

2020. március 22.

Maga a megtestesült borzalom! Nemhogy használna, inkább árt! Zsírosabb lesz tőle a hajam, ragacsos és kócos. Nem szárad meg rendesen, semmi hajtőemelő vagy púderes hatás, kb mintha sima hajszaritas előtti habot tettem volna a zsíros hajamra... Ha lehetne -1 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

hoberboglarka

2019. november 24.

A fújós syoss után gondoltam kipróbálom ezt is, hát maradok inkább a fújós verziónál.Én beledörzsölöm a hajamba, törölközővel átmasszírozom és annyira nedves lesz tőle hajam, hogy hajszárítóval megyek át rajta. Bár felszívja a zsírosságot, de a másik verziója mintha egy fokkal hatékonyabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

dreka98

2019. november 15.

Most vettem először ezt a terméket. Valóban gyorsan szárad, és nem nehezíti el a hajat. Viszont nagyon fehér lett a kezem ill. a ruhám, amikor kifésültem a hajamat. Az illata nagyon kellemes. Mindent összevetve szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.