Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolás

Szárazsampon hab a dús és fényes hajért.

• 1 nap extra frissesség hajmosás nélkül.
  • Gyorsan szárad, nincsenek látható maradványok.
  • Látható hajtőemelés a haj elnehezítése nélkül.

Ár: 700 , Eladó: axela.dobo
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel előre megbeszélt időpontban. Postázás megoldható a vásárló terhére előreutalás után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanesszaeszter

2021. április 16.

Ha szeretnétek 2 napos hajjal úgy kinézni, mintha 2 hete nem mostatok volna hajat, akkor nagyon ajánlom!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

biaszabo1

2021. április 2.

Gyenge hármast adok erre a termékre, mert bár el fogom használni, de vegyesek az érzéseim és inkább nem jók. Először is hab állagú és nagyon benedvesíti a hajat, nem a leggyorsabb módszer ha gyorsan el kell ugranom valahova. Száradás után mintha hintőporral szórták volna le a fejemet, így pluszba azt még pucolhatom ki belőle indulás előtt. A sörtés kefémből konkrétan ömlött ki a fehér por fésülködés után. De úgy, hogy ilyet még nem láttam. Ahogy próbáltam a kefével eloszlatni a hajamon a fehérséget, úgy került belőle a hosszára is, ott kicsit nehezíti, összetapassza a hajat.
Egyetlen pozitívuma, hogy a tövet valóban felfrissíti egy minimális időre, ebben a tulajdonságában teljesen hozza azt, amit a spray tud, sőt.. na szóval emiatt nem kap két pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

fokyandi

2021. március 22.

Én is pozitív véleménnyel vagyok róla. Rövid, piros, kócos hajam van (Pumukli 🙂) és gyorsan bele tudom dörzsölni a hajamba, pillanatok alatt megszárad. Nem ragad, nekem nem is lesz kemény a hajam, viszont nagyon jó frizurát tudok rittyenteni ha esetleg elfeküdtem a hajam. Ja és tetszik az illata, órákon át érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Saku28

2021. március 9.

Akkor én leszek az ellenpélda, nekem teljesen jól működik. Mivel sötétvörösre vagyok festve, a hagyományos száraz samponok (még a barna is) olyan undorítóan néznek ki benne, hogy muszáj voltam alternatívát keresni: nem tökéletes, de ezerszer jobb, mint bármelyik porzós spray. Kell adni a habból neki bőven, de szépen felszívta, egészen emberi fejet varázsolva még másfél hát utáni hajra is (hetente szoktam mosni, de az a véglet). Keménynek keményedik, de nekem a por állagú is ezt tette, ennek legalább nincs színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

timotella

2021. február 25.

Borzalmas, semmire sem jó... inkább néz ki zsírosabbnak a hajam, semhogy segítene bármit is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Ftunde900111

2021. január 23.

Hát ez valami borzalom. Nem használ és ahogy az előttem lévő is írta, ront a helyzeten. Nem találkoztam még ennyire pocsék termékkel. Kemény lett a hajam tőle, mintha 100 réteg hajlakkal befújtam volna. Ne vegye meg senki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Aquila

2020. július 30.

Rettenetes! Semmit nem használ, sőt inkább ront a helyzeten. A hajam összeáll tőle, mint egy rossz hajhabtól, hiába fésülöm kemény és zsíros hatású lesz. Háromszor próbáltam, de szerintem megy a kukába. Még az ellenségemnek sem kívánnám ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

dory008

2020. március 22.

Maga a megtestesült borzalom! Nemhogy használna, inkább árt! Zsírosabb lesz tőle a hajam, ragacsos és kócos. Nem szárad meg rendesen, semmi hajtőemelő vagy púderes hatás, kb mintha sima hajszaritas előtti habot tettem volna a zsíros hajamra... Ha lehetne -1 csillagot adnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

hoberboglarka

2019. november 24.

A fújós syoss után gondoltam kipróbálom ezt is, hát maradok inkább a fújós verziónál.Én beledörzsölöm a hajamba, törölközővel átmasszírozom és annyira nedves lesz tőle hajam, hogy hajszárítóval megyek át rajta. Bár felszívja a zsírosságot, de a másik verziója mintha egy fokkal hatékonyabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

dreka98

2019. november 15.

Most vettem először ezt a terméket. Valóban gyorsan szárad, és nem nehezíti el a hajat. Viszont nagyon fehér lett a kezem ill. a ruhám, amikor kifésültem a hajamat. Az illata nagyon kellemes. Mindent összevetve szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.