Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 20.

Kategória:   Hajformázók

Syoss Salon Control Systemmel, fodrászok közreműködésével kifejlesztett és használt hatékony formula. Biztosítja a hosszan tartó tartás és rugalmasság megfelelő egyensúlyát a hosszan tartó, megbízható hajformázásért. A szalonszépségű hajért. Full Hair 5 Teltség & Dúsítás hajlakk az extra erős tartásért. Full Hair 5 dimenzióban:

1. Style Control a látható teltségért
  2. Dússág
  3. Hosszan tartó tartás
  4. Erő & vastagság
  5. Lelapulást gátló hatás

Nem ragad, könnyen kifésülhető & nem nehezíti el a hajat.

Kiszerelés: 300 ml

tothsugarka

2019. október 9.

Régóta csak ezt használom, számomra tökéletes.
Más hajlakkoknál tapasztaltam hogy ha nem naponta mosom a hajam akkor apró fehér darabkákká áll össze a hajlakk a hajamba ha kifésülöm, ennél ezt nem tapasztaltam szerencsére, még akkor sem ha sokat fújtam belőle. Nem látszik hogy van valami a hajamon és mégis tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Régóta csak ezt használom, számomra tökéletes.

Gica81

2018. április 6.

Megszerettem ezt a márkát hajlakkokból, mert ez a második flakon, amit megvettem. Nekem ez is bejött. Ennek viszont nem jó az illata. Ezt leszámítva 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Macska'87

2016. június 30.

Egész jó. A volumennövelő lakkot ami kék színű azért mégiscsak 1 fokkal jobbnak tartom de amugy klassz kis termék. Ha nincs a kék tuti ezt választom potlásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

natasa

2016. április 7.

Egy rosszul választott sampon következménye volt, hogy másnap teljesen lelapult hajjal rontottam be a legközelebbi dm-be, hogy azonnal fújjak valamit a fejemre, mert ez így nem maradhat a nap folyamán. Valahogy bevillant ez a hajlakk, mintha jókat olvastam volna róla itt. Megvettem, és nem csalódtam. Segített: tartást adott, dúsabbnak tűnt a hajam, már nem éreztem magam kellemetlenül. Az illata kellemes, könnyen kifésülhető. Nem ragasztja össze a hajam, ez fontos.
Ja, és hajlakk funkcióját is teljesíti: a belőtt frizurát is tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Ja, és hajlakk funkcióját is teljesíti: a belőtt frizurát is tartja.

adamszep

2015. május 14.

Anyunak van ilyen, ketszer hasznaltam, amikor mult het hetvegen nala voltam, iszonyatosan jo illata van, de a tartasa nem az igazi, csak picivel nagyobb mennyisegben, osszessegeben egy jo termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Moncheechee

2015. április 24.

Szeretem ezt a lakkot. Valóban könnyed, de mégis tart, jól ki lehet fésülni és táplálja is a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol