Syoss

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Hajfestékek

Precíz megoldás az első őszhajszálak és tincsek ideiglenes elfedésére. Könnyedén elfedheted az első őszhajszálaidat, a természetes hajszíneredményért. A precíz applikátort könnyen alkalmazhatod a szükséges területeken, továbbá a gyorsan száradó összetételének köszönhetően könnyedén és gyorsan el tudod fedni az őszhajszálakat, ami egy hajmosással könnyedén eltávolítható.

Ár: 2500 , Eladó: reeeeeni
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, posta
Hegabi

2019. május 7.

Felvitel után vártam, hogy megszáradjon, de még pár óra után is fogott, elmaszatolódott. Igaz az ősz hajszálat elfedte, de erre egy síma szempillaspirál is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

martid

2019. április 26.

Szintén néhány ősz hajszál takarására vásároltam. Pénzkidobás, gyakorlatilag nem, vagy alig fed. Egy sima, kb. 700Ft-os barna szempillaspirál többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Samantha

2019. március 11.

Pár ősz hajszál eltűntetésére vettem. Eddig jónak tűnik, nem kopott le. Az a cél, hogy kibírja hajmosásig, mert nem akarom minden nap festegetni.

Update: Frissen mosott hajon nem működik. Kb. 10 ősz hajszál eltünterésére vettem, hogy ne kelljen már az egészet befesteni.
Nem képes rá, 10 percig nincs a hajon. Semmit sem ér, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Ahhoz képest pedig drága.
Azért a 2 csillag, mert ártani nem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

Ahhoz képest pedig drága.
Azért a 2 csillag, mert ártani nem ártott.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3