Syoss

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Hajfestékek

Precíz megoldás az első őszhajszálak és tincsek ideiglenes elfedésére. Könnyedén elfedheted az első őszhajszálaidat, a természetes hajszíneredményért. A precíz applikátort könnyen alkalmazhatod a szükséges területeken, továbbá a gyorsan száradó összetételének köszönhetően könnyedén és gyorsan el tudod fedni az őszhajszálakat, ami egy hajmosással könnyedén eltávolítható.

Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mafalda

2021. szeptember 12.

Leárazva vettem az utolsó darabot...eddig ilyenre nem volt szükségem. Most megjelent pár hónapja néhány kósza ősz szál a hajamba..ez pedig tökéletes!!! Befedi, nem kell festeni a fejemet 4-5 ősz hajszál miatt és nem kell kellemetlenül éreznem magam, hogy őszülök. Erre látom, hogy azért volt leárazva mert megszűnt 😲😲😲
Kész..pedig szuper termék, remélem még lesz hasonló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Kész..pedig szuper termék, remélem még lesz hasonló!

kék lány

2021. szeptember 6.

Miért szűnt meg ez a termék???? (De az összes többi hasonló is, más márkáktól.). Én imádtam!!! Nagyon szenvedek az állandó lenövéstől, és ez a spirál gyors és szuper segítség volt a reggeli rohanásban. Kis lenövés gyors eltüntetéséhez, esetleges napközbeni korrigáláshoz töléetes volt! Nem értem, miért szüntették meg! A hajtőfestő spray-k nem lehetnek alternatívái, mivel azokat a homlokhoz közel nem fújhatom – a lenövés nagy részét azzal szoktam befújni, de a homlokhoz közeli részt már a spirállal festettem, hogy ne legyen festékes a homlokom. Megint egy eset arra, hogy szuper terméket szüntetnek meg. Most használjak szempillaspirált? Nagyon szépen lehetett vele dolgozni, és nem keltett zsíros haj-hatást, mint pl. a Cover your gray terméke, bár most azt is szívesebben használnám, mint semmilyen spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

ancymancy

2021. április 24.

A vörös árnyalat volt akciós, én a rövid hajamhos vettem kicsi színt vinni a szőke árnyalatba. Erre tökéletes, úgyis gyakran mosok hajat. Tincseket tökéletesen fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

HiddenBeauty

2020. január 24.

Befogja a hajat, csak éppen minden mást is, amihez a fejed hozzáér. Nekem speciell viszekt is tőle kicsit a fejem, és amikor megvakarom, a körmöm alá megy a szín, mintha földben túrtam volna. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Hegabi

2019. május 7.

Felvitel után vártam, hogy megszáradjon, de még pár óra után is fogott, elmaszatolódott. Igaz az ősz hajszálat elfedte, de erre egy síma szempillaspirál is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

martid

2019. április 26.

Szintén néhány ősz hajszál takarására vásároltam. Pénzkidobás, gyakorlatilag nem, vagy alig fed. Egy sima, kb. 700Ft-os barna szempillaspirál többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Samantha

2019. március 11.

Pár ősz hajszál eltűntetésére vettem. Eddig jónak tűnik, nem kopott le. Az a cél, hogy kibírja hajmosásig, mert nem akarom minden nap festegetni.

Update: Frissen mosott hajon nem működik. Kb. 10 ősz hajszál eltünterésére vettem, hogy ne kelljen már az egészet befesteni.
Nem képes rá, 10 percig nincs a hajon. Semmit sem ér, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Ahhoz képest pedig drága.
Azért a 2 csillag, mert ártani nem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

Ahhoz képest pedig drága.
Azért a 2 csillag, mert ártani nem ártott.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3