Syoss

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2019. március 6.

Kategória:   Hajfestékek

Precíz megoldás az első őszhajszálak és tincsek ideiglenes elfedésére. Könnyedén elfedheted az első őszhajszálaidat, a természetes hajszíneredményért. A precíz applikátort könnyen alkalmazhatod a szükséges területeken, továbbá a gyorsan száradó összetételének köszönhetően könnyedén és gyorsan el tudod fedni az őszhajszálakat, ami egy hajmosással könnyedén eltávolítható.

Samantha

2019. március 11.

Pár ősz hajszál eltűntetésére vettem. Eddig jónak tűnik, nem kopott le. Az a cél, hogy kibírja hajmosásig, mert nem akarom minden nap festegetni.

Update: Frissen mosott hajon nem működik. Kb. 10 ősz hajszál eltünterésére vettem, hogy ne kelljen már az egészet befesteni.
Nem képes rá, 10 percig nincs a hajon. Semmit sem ér, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Ahhoz képest pedig drága.
Azért a 2 csillag, mert ártani nem ártott.

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

Ahhoz képest pedig drága.
Azért a 2 csillag, mert ártani nem ártott.