Syoss

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2018. augusztus 29.

Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó hatás, a bozontos stílusú frizurákért. Ragadás nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BLili

2018. június 4.

Teljes pénzkidobás volt, semmit nem csinál a hajjal, azon kívül, hogy talán kevésbé száll, de hát ez azért nem számít extrának, hiszen csak ráfújtam valamit. Azt sem állítanám, hogy nem hagy ragacsos érzetet, mert egy enyhét de. Tehát hullámok azok egyáltalán nem lettek, még minimálisak sem.

Update: ha besütöm, beszárítom, és úgy fújom rá, akkor viszont bombázó frizurát lehet vele varázsolni, úgyhogy felpontozom. A következtetés az, hogy magában nem ér semmit - legalább is nekem -, de a már csak kicsit beszárított hajból tud frizurát csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Naschkatze

2018. január 31.

Tényleg szuperül dúsít! :) Elsősorban alulról fújom be a hajtöveket. Egy csillagot levonok, mert nekem is csak egy napig tart a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Lina14

2017. április 2.

ad textúrát a hajnak, azonban nálam sajnos ez csak egy napig tart, másnaponta újra kell fújnom,azonban aznap, mikor először fújok az valóban látványos és dús. nem ragad, azonban a hajam kimosásakor érzem, hogy azt is kimosom, ami nem rossz, csak egy kis plusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

zimmbo

2017. március 30.

Vastag szálú, dús hajam van, amiben ráadásul ilyen-olyan hullámocskák is vannak, ami borzalmasan fest hajmosás után, ha csak hagyom megszáradni. Eddig azzal küzdöttem, hogy hajmosás után körkefével kihúztam, majd kivasaltam. Mondanom se kell, utálom ezt a műveletet, főleg 2-3 naponta. Nem olyan rég találtam ezt a cuccot a tescoban 400Ft-ért ! leakciózva, és bár félve - mert már volt rossz tapasztalatom a toni&guy hasonló termékével - , de megvettem, gondoltam nem vesztek sokat ha nem válik be. BEVÁLT! Csak ráspriccelek néhány pumpálásnyit a vizes hajamra, és kész! Végre úgy hordhatom a hajam, ahogy azt az anyatermészet megteremtette, nem kell az utálatos vasalással gyötörnöm. Nem száll, nem sprőd, nem szálkás, picit kiadja a hullámokat. Nem zsírosít jobban, mint bármelyik más hajápoló termék. Megyek is a tescoba, felvásárolom az akciós készleteket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

docika2

2017. március 19.

Nagyon jó dús lesz tőle a hajam és nem ragad egyáltalán. :) Imádom!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Nagyon jó dús lesz tőle a hajam és nem ragad egyáltalán. :) Imádom!! :)

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.