KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

Ár: 1000 , Eladó: akosluca
Állapot: Tele van,csak probálva volt, Helyszín: Szentlőrinc, fizetés: Posta,vagy személyes átvétel

Grett

2018. április 7.

Szerintem egy hővédőt elsősorban azért veszünk meg, hogy védje a hajunkat és nem azért, mert nem a legkellemesebb a szaga. És ezt tökéletesen megtette. Már kb. másfél éve megvan, 1 évig rendszeresen használtam, minden hajszárítás közben, és a hajam végig bírta a strapát, és nem töredezett meg, úgy, hogy konkrétan majdnem minden nap használtam hajsütőt. Érezni, lehet használat után, hogy szárazabb a haj, de egy jó kondicionálóval kiegyenlíthető. A Syoss Keratinos hővédőt vettem meg nemrég, annak sokkal finomabb illata van, és ugyanúgy teszi a dolgát.

Grett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

vitizsofi

2018. március 26.

Használat után száraz tapintású, de mégis ragacsos könnyen kócolódó haj. Ezt a terméket nem ajánlom, nem éri meg az árát.

vitizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

dorinakemeny

2018. március 8.

Fiók szanálás közben találtam meg egy majdnem tele flakonnal :P és egyből feltörtek a rossz emlékek. Ragadt és összeállt tőle a hajam az illata egy borzalom. El is ment a kedvem a hővédőktől :( nem ajánlom senkinek (1000 ftért vettem kb a Tescoban annó)

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Arianne79

2018. február 18.

Azt hiszem, szembemegyek most a tömeggel.
Én is valami leárazás kapcsán vettem meg, azért, mert a Syoss Repair samponját imádom, gondoltam, kipróbálom ezt is.
Vagy fél évig pihent a szekrényben, aztán egyszer elfogyott a kedvenc hajvégápolóm, elfelejtettem újravenni, így pánikban kerestem valamit, amivel ki tudom fésülni a hajam hajmosás után...szóval amolyan vészhelyzet állt elő, azért vettem elő...na ennek kb.2 hónapja, azóta egyszerűen imádom.
A hajam sokkal könnyebben, gyorsabban szárad, egyáltalán nem nehezíti el, nem zsírosítja. Úgy érzem, hogy "van tömege" a hajamnak, pedig nekem elég vékonyszálú, semmi kis hajam van. A végek nem szálkásak, nem sprődek.
Biztosan újra fogom venni, ez 100% !

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Azt hiszem, szembemegyek most a tömeggel.
Biztosan újra fogom venni, ez 100% !

FooZoGo

Korcsoport: < 18
2017. december 18.

Nem tudta érvényesíteni tudását nálam, már, ha van, mert annyira összeragad a hajam tőle, hogy nem tudok rávasalni...

FooZoGo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 18.

KEmese1991

2017. december 7.

Hát csak állt a polcomon, a szaga háát elég büdös, nekem nem használt és ragacsos lesz a hajam tőle, a napokban dobtam ki.

KEmese1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Anyezz

2017. november 9.

Én a ragacsosodást nem tapasztaltam, bár én épp, hogy fújok csak belőle. Nem tudom, hogy ettől a cucctól-e, de nem szárad a hajam. Az illatával sincs semmi baj.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Bettike92

2017. július 31.

bocsánat a kifejezésért, de ez a cucc undorító. leárazva vettem a dm-ben, és örültem, hogy egy ilyen nagy nevű terméket féláron vehetek meg. bár ne tettem volna. a hajegyenesítő funkciónak általában nem hiszek az ilyen termékeknél, hát nem is csinál semmit e téren. és abban sem vagyok teljesen biztos, hogy védené a hajam. a hajam összeragad, kemény lesz, miután befújom, és cseppet sem segíti elő a vasalást. a hajvasalómat is minden alkalommal tisztítani kell utána, mert teljesen "koszos", ragacsos utána a lapja, ráég a termék, nem tudom, ezek után a hajammal mit művel

Bettike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. június 25.

Büdös, használat után rossz tapintású, száraz haj. Nem tapasztaltam hogy használna bármit is. :D

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 25.

ZitaSt

2017. június 5.

kellemetlen tapintás használat után. Nem érzem hogy igazán védené a hajamat...

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

kellemetlen tapintás használat után. Nem érzem hogy igazán védené a hajamat...

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.