KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

SYOSS Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré
Ár: 1000 , Eladó: szandika
Állapot: Nem használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel
SYOSS Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré
Ár: 1300 ft , Eladó: vimka91
Állapot: Csak kipróbált , Helyszín: Érd , fizetés: Személyesen Érden és Budapesten, illetve banki utalással postai úton.

Anyezz

2017. november 9.

Én a ragacsosodást nem tapasztaltam, bár én épp, hogy fújok csak belőle. Nem tudom, hogy ettől a cucctól-e, de nem szárad a hajam. Az illatával sincs semmi baj.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Bettike92

2017. július 31.

bocsánat a kifejezésért, de ez a cucc undorító. leárazva vettem a dm-ben, és örültem, hogy egy ilyen nagy nevű terméket féláron vehetek meg. bár ne tettem volna. a hajegyenesítő funkciónak általában nem hiszek az ilyen termékeknél, hát nem is csinál semmit e téren. és abban sem vagyok teljesen biztos, hogy védené a hajam. a hajam összeragad, kemény lesz, miután befújom, és cseppet sem segíti elő a vasalást. a hajvasalómat is minden alkalommal tisztítani kell utána, mert teljesen "koszos", ragacsos utána a lapja, ráég a termék, nem tudom, ezek után a hajammal mit művel

Bettike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. június 25.

Büdös, használat után rossz tapintású, száraz haj. Nem tapasztaltam hogy használna bármit is. :D

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 25.

ZitaSt

2017. június 5.

kellemetlen tapintás használat után. Nem érzem hogy igazán védené a hajamat...

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

kellemetlen tapintás használat után. Nem érzem hogy igazán védené a hajamat...

Renx93

2017. május 30.

Hajvasaláshoz használtam, de másra váltottam, mert ragacsos lett és összeállt a hajam.

Renx93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Hester

2017. május 28.

Először hajvasaláshoz használtam, de egy ragacsos maszlag lett a hajamból és a spray ráégett a vasalóra (azóta sem tudtam leszedni). Mostanában újra elővettem, hogy hátha hajszárításhoz megfelel; az eredmény, két nap után nehéz, összetapadó tincsek, zsíros haj érzés. Most valami professzionális hajformázó után nézek.

Hester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

rammy717

2017. május 3.

Fú, de régóta megvan már. Ki nem állhatom. Régebben napi szinten vasaltam a hajam, azért vettem, hátha kevésbé károsítja. Szerintem semmi hatása nem volt. A pumpája pár használat után tönkrement, azóta egy másik hajspray-s dobozból használom néha-néha. Tényleg büdös, és durva tapintású, fura, tapadós lesz tőle a haj (én csak hajközéptől lefelé használtam). Hővédelmet nem érzékeltem, és semmi pozitív élményem nem volt vele.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

zahraa

2017. április 16.

Elnehezitette a hajam, gyorsan zsirosodova tette, es a szaraz vegeket osszeragasztotta. Ennek a kis cuccnak hala -5cm a vegekbol. Soha, de soha tobbet!

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

lili10115

Korcsoport: < 18
2017. március 30.

Nekem tetszik, csak egy kicsit ragacsos hatást kelt amikor használom

lili10115
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 30.

Nekem tetszik, csak egy kicsit ragacsos hatást kelt amikor használom

aaFruska

2017. március 26.

Nekem nem ragasztotta a hajam és egész jól védte azaz el volt törve amúgy is a hajam de ez nem hagyta hogy tovább törjön

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.