Best of Beauty 2019

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

Ár: 1200 Ft , Eladó: tothkatalin0809
Állapot: Kb. 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
zfruzsi

2019. április 22.

Ez a kedvenc hővédő spraym eddig, pedig használtam már nem egyet, nem kettőt. A hővédő hatását nyilván ennek sem tudom lemérni, ahogy szerintem ez egyik ilyen jellegű terméknél sem követhető nyomon, DE azért ez a kedvencem, mert nagyon szeretem a kiszerelését és a szórófejét, mert könnyű vele dolgozni és szépen porlasztja a benne található terméket - sok más társával ellentétben. Emellett a kedvenc tulajdonságom az benne, hogy nem ragacsos a termék, ami távozik belőle, így nem tapasztja össze a hajam és nem teszi ragacsossá azt, ugyanis sajnos olyan hővédővel is volt már dolgom és az maga volt a borzalom. Én el tudnám viselni, ha lenne valami jó kis illata, de nem zavar az sem, hogy nincs igazán neki - inkább ez, minthogy kellemetlen legyen a szaga. Összességében tehát én nagyon meg vagyok vele elégedve és mivel eddig ez a legjobb hővédő amit használtam, így én meg merem neki adni az 5 csillagot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Grett

2019. március 20.

Szerintem egy hővédőt elsősorban azért veszünk meg, hogy védje a hajunkat és nem azért, mert a legkellemesebb a szaga. És ezt tökéletesen megtette. Már kb. másfél éve megvan, 1 évig rendszeresen használtam, minden hajszárítás közben, és a hajam végig bírta a strapát, és nem töredezett meg, úgy, hogy konkrétan majdnem minden nap használtam hajsütőt. Érezni, lehet használat után, hogy szárazabb a haj, de egy jó kondicionálóval kiegyenlíthető. A Syoss Keratinos hővédőt vettem meg nemrég, annak sokkal finomabb illata van, és ugyanúgy teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Sztellaaaaa

2019. március 2.

még nagyon régen használtam amikor vasaltam a hajamat.
nem igazán jött be mert összeragadt tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

még nagyon régen használtam amikor vasaltam a hajamat.
nem igazán jött be mert összeragadt tőle a hajam.

Jucuus

2018. november 29.

Nem volt rossz, amikor hasznàltam, de van ennél jobb hővédő is. Nekem is gubancolta a hajam, és nem sokat segített abban, hogy ne törjön a hajam vége, de végülis elhasznàltam, de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

annak29

2018. november 25.

Nekem nagyon nem vált be :( hullámos/göndör hajamat csak összetapasztotta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Nekem nagyon nem vált be :( hullámos/göndör hajamat csak összetapasztotta

lylah

2018. augusztus 31.

Talán eddig a legjobb hővédő spray amit használtam. Sok negatív véleményt olvastam, viszont én nekem nem lett tőle kócos sem ragacsos, sőőt szép egyenes lett tőle a hajam, s ami nagy pozitívum, másnaposan is egyenes volt, nem göndörödött be párásabb időben sem, én újra venném, bár nem találom a boltokban. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

dorinav

2018. augusztus 25.

Nagyon sokáig ezt a terméket használtam és félig meddig bevált. Az illatával sincs bajom, bár vannak ennél sokkal finomabb illatú hővédők is. Hajvasalás előtt használtam és nem vettem észre, hogy ragacsos lenne a hajam miután befújtam. Azonban a hajvasalót rendszeresen tisztítani kellett utána, mivel sok ragacs maradt rajta

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

vitizsofi

2018. március 26.

Használat után száraz tapintású, de mégis ragacsos könnyen kócolódó haj. Ezt a terméket nem ajánlom, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

dorinakemeny

2018. március 8.

Fiók szanálás közben találtam meg egy majdnem tele flakonnal :P és egyből feltörtek a rossz emlékek. Ragadt és összeállt tőle a hajam az illata egy borzalom. El is ment a kedvem a hővédőktől :( nem ajánlom senkinek (1000 ftért vettem kb a Tescoban annó)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Arianne79

2018. február 18.

Azt hiszem, szembemegyek most a tömeggel.
Én is valami leárazás kapcsán vettem meg, azért, mert a Syoss Repair samponját imádom, gondoltam, kipróbálom ezt is.
Vagy fél évig pihent a szekrényben, aztán egyszer elfogyott a kedvenc hajvégápolóm, elfelejtettem újravenni, így pánikban kerestem valamit, amivel ki tudom fésülni a hajam hajmosás után...szóval amolyan vészhelyzet állt elő, azért vettem elő...na ennek kb.2 hónapja, azóta egyszerűen imádom.
A hajam sokkal könnyebben, gyorsabban szárad, egyáltalán nem nehezíti el, nem zsírosítja. Úgy érzem, hogy "van tömege" a hajamnak, pedig nekem elég vékonyszálú, semmi kis hajam van. A végek nem szálkásak, nem sprődek.
Biztosan újra fogom venni, ez 100% !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Azt hiszem, szembemegyek most a tömeggel.
Biztosan újra fogom venni, ez 100% !

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.