Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2023. május 31.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Manuela03

2014. november 18.

Nagyon nem vált be, csalódás volt. Én a Loreal hajegyenesítő és hővédőjét használtam és nagyon jó volt szárazon és nedvesen is egyaránt. Jó illata volt, kifésülhetővé tette a hajamat, fényességet és selymességet biztosított, emellett hajvasalás nélkül kiegyenesítette a hajamat. És szerintem ez a legfontosabb mivel még hővel sem kellett károsítanom a hajamat. Mindenkinek ajánlani tudom. A Lorealhoz képest ez nagyon rossz, én a hővédelmébe is kételkedem. Biztos a Lorealnal maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Maryetta

2014. november 4.

Ha keveset használok belőle ,nem ragad , de nem is hatásos :/ ha többet akkor másnapra moshatok hajat mert teljesen zsíros hatású lesz ettől a terméktől. Nem igazán vált be se vizes hajon, se szárazon, többet vártam tőle, csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

barbiii_sz

2014. november 1.

Hát, egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Hajvasalás előtt (nem túl gyakran vasalom) szoktam befújni vele a hajam, távolról 1 fújásnyit használok, de még így is tiszta víz szokott lenni tőle a hajam. Gondoltam akkor elhasználom úgy, hogy hajszárítás előtt fújom a még nedves hajamra, hogy még is védjen a hőtől, de ez sem jött be, mert ragad tőle a hajam és hamarabb zsírosodik :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

B.Violetta

2014. október 23.

Nálam bevált. Igaz, ettől sem marad egyenes a hajam pár óránál tovább, de nem ragad, nem sprőd, inkább nagyon puha és selymes, vasalni is könnyebb. Tovább sima marad, mint más hővédő krémektől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

kissbarbara1990

2014. szeptember 28.

Ragacsossá tette a hajamat, az illata se jött be és a porlasztója se tetszetősen adagolta a cuccot. Kölcsön cuccként próbáltam ki (szerencsére)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Hajni212

2014. szeptember 25.

Nekem nagyon bevált, rengeteget használtam, mikor vasaltam a hajam mindennap.
Már 1 éve, hogy ezt abbahagytam, de a hővédőm még mindig olyan félig van... :))
Néha hajszárításhoz is használom, bár nekem alul nem piros, hanem lila négyzetben található a felirat, de gondolom ugyanaz.
Amúgy a mennyiséggel nekem nem okozott gondot a termék, ugyanis sosem nyomtam le teljesen a a spriccelőjét, így nem is ment rá eget rengető mennyiség. :)
Ragacsosnak vagy büdösnek pláne nem mondanám, véleményem szerint csak tudni kell bánni vele.
Lehet nem a termék a hibás!:)
Újra venni is csak azért nem fogom, hogy meglegyen a változatosság.
Egyébként nem drága, mondhatni minőségi is és valóban tovább marad egyenes a haj tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Nekem nagyon bevált, rengeteget használtam, mikor vasaltam a hajam mindennap.
Már 1 éve, hogy ezt abbahagytam, de a hővédőm még mindig olyan félig van... :))
Lehet nem a termék a hibás!:)
Újra venni is csak azért nem fogom, hogy meglegyen a változatosság.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Használtam hajvasalás előtt, ragacsossá tette a hajat, ráadásul nehezebb volt kifésülni. A fúvókáját sem túl kényelmes használni, nekem kifejezetten nem esett kézre. Azt sem vettem észre, hogy bármit is védett volna a hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

molnaradrikaa

2014. szeptember 19.

Nincs jó illata, gyakorlatilag ami van neki az is elillan, nem érződik a hajon. Nekem bejött, a hullámos hajam sokkal egyenesebb lett és ami a legfontosabb: télen hidegből melegbe járkálva sem göndörödött be a frufrum, vagy a tarkómnál lévő tincsek így garantált volt a sokáig tartó egyenes haj! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Dolorez

2014. szeptember 4.

talán valamit használ a hajvasaláshoz,de vigyázni kell a mennyiséggel,mert ragacsos tud lenni a haj és kicsit büdös is..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 4.

lilibianka

2014. június 25.

Számomra ez egy kiakasztó termék: nincs jó illata, amolyan kellemetlen-semleges, alig akarok a hajamra tenni belőle, de vagy 1 litert ráfúj.. nem vettem észre hogy bármennyire védené a hajamat a hőtől... 100% hogy nem veszem újra...:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.