Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2023. május 31.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

Hester

2017. május 28.

Először hajvasaláshoz használtam, de egy ragacsos maszlag lett a hajamból és a spray ráégett a vasalóra (azóta sem tudtam leszedni). Mostanában újra elővettem, hogy hátha hajszárításhoz megfelel; az eredmény, két nap után nehéz, összetapadó tincsek, zsíros haj érzés. Most valami professzionális hajformázó után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

rammy717

2017. május 3.

Fú, de régóta megvan már. Ki nem állhatom. Régebben napi szinten vasaltam a hajam, azért vettem, hátha kevésbé károsítja. Szerintem semmi hatása nem volt. A pumpája pár használat után tönkrement, azóta egy másik hajspray-s dobozból használom néha-néha. Tényleg büdös, és durva tapintású, fura, tapadós lesz tőle a haj (én csak hajközéptől lefelé használtam). Hővédelmet nem érzékeltem, és semmi pozitív élményem nem volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

zahraa

2017. április 16.

Elnehezitette a hajam, gyorsan zsirosodova tette, es a szaraz vegeket osszeragasztotta. Ennek a kis cuccnak hala -5cm a vegekbol. Soha, de soha tobbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

lili10115

2017. március 30.

Nekem tetszik, csak egy kicsit ragacsos hatást kelt amikor használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Nekem tetszik, csak egy kicsit ragacsos hatást kelt amikor használom

aaFruska

2017. március 26.

Nekem nem ragasztotta a hajam és egész jól védte azaz el volt törve amúgy is a hajam de ez nem hagyta hogy tovább törjön

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

meguntam96

2017. március 20.

Az első syoss termék amiben eddig csalódtam. Szörnyű ez a hővédő. Ugyanúgy töredezett a hajam és még össze is ragasztotta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kleypas

2017. február 27.

Úgy érzem szembe kell mennem az árral, hisz számomra a termék kifejezetten jó volt. Csupán azért kapott 4 csillagot, mert valóban hajlamos kicsit összeragasztani, viszont ez is csak akkor fordul elő ha túl sokat fújok a hajamra, vagy nem rázom fel előtte rendesen. Én a termék illatával meg vagyok elégedve, olyan "syoss-os". Legtöbb syoss termék amit próbáltam az nem a különleges pacsulik illatára hajaz, inkább egy sajátos illatvilaggal rendelkezik. Nekem a syoss termékek illata mindig a fodrásznál tett látogatások illatát idézik fel.
Mint mondtam érdemes jól felrázni, kellő távolságból fújni a hajra, főként a hajvégre. Nekem ténylegesen védi a káros hőtől a hajam, kifejezetten hajsütővas használata után érzékelem, hogy rá következő nap is van tartása a hajamnak, nem jelentkezik a száraz, vizhianyos érzett a hajvégen.
Én tudom ajánlani a terméket! Hosszú ideig kitart és egész biztos, hogy újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Denny

2017. február 17.

Sajnos eddig az összes Syoss termékkel benéztem a dolgot, de ezzel olyan semleges a kapcsolatunk. Első hővédőm, így viszonyítási alapom nagyon nincs. A szaga valami oltári büdös, de szerencsére nem marad meg. Én a hajam végére szoktam csak használni, hajtőre nem, így nem zsírosít és nem is szárít. Ha viszont túl sokat fújok a hajamra, ragad, és sokat kell várni vele, vagy beleégeti az ember a hajába (előfordult már). Viszont valamennyire tényleg véd a hőtől, de biztosan nem veszem újra. Az árát szerintem nem éri meg, még úgy sem, hogy én olyan 1000 Ft körül vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

carmenjade

2017. február 16.

Ragasztó szaga van, ragad és semmit nem nem használ. Semmit sem ér, csak úgy mint a többi Syoss termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

hedjulaa

2017. február 15.

Drága ahhoz, hogy semmit ne használjon, tehát néha placeboként ráfújok belőle a hajamra. Nem mondom, hogy használ, de azt sem, hogy nem. Elhasználom szépen lassan, de nem veszem újra az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.