Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2023. május 31.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Viruke

2016. május 29.

Nagyon ragad és ha véletlenül a fejbőrőmre fújom,nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam.Nem jó:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Alexandra0727

2016. május 28.

Nagyon egybeáll tőle a hajam és s tapintása sem jó, hővédelme az x lehet hogy használ valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

willow21

2016. május 21.

Sajnos nekem sem jött be. =( Ha ragacsos nem is lesz tőle a hajam, olyan furcsán sprőd tapintású és érezhető, hogy van valami rajta. Szerintem a hővédő részét sem teljesíti túl jól, szóval nem valószínű, hogy újraveszem. =/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Klau7

2016. május 13.

Jó kis termék, finom illata van és védi is a hajamat rendesen, nem ragad utána, bár azt megfigyeltem hogyha nedves hajra fújok akkor egy kicsit ragacsos lesz bár lehet csak túlzásba vittem, de ha hajvasalás előtt száraz hajra fújom egyáltalán nincs ilyen probléma..:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

glau17

2016. május 12.

Nagyon szeretem, nem ragacsos tőle a hajam, nem rossz az illata se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Nagyon szeretem, nem ragacsos tőle a hajam, nem rossz az illata se.

zsuzsoka0925

2016. május 2.

Abszolút semmi hatását nem érzem. Ennek nyomán pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Abszolút semmi hatását nem érzem. Ennek nyomán pénzkidobás.

balatikata

2016. május 1.

Hajszárítás előtt vizes hajra használom, és szárazra vasalás előtt. Olvastam a kommenteket, és sokan elégedetlenek vagytok vele, nekem bevált, szeretem is használni. Nem tapasztja össze a hajam, nem nehezíti el. Ha használom vasalás előtt, akkor tovább marad egyenes a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

kaposztamester

2016. április 18.

Senki se vegye meg. Elnehezíti , összetapasztja a hajat .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Senki se vegye meg. Elnehezíti , összetapasztja a hajat .

Dalma0802

2016. április 17.

Azt hittem remekelni fog,de mégse.. :( Lehet a neve miatt hittem ezt,hogy azért mégiscsak Syoss. Ha a hajamra fújok 2-őt már vizes érzete lesz :( Igazából az illata se valami nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

tothkatalin0809

2016. március 31.

Legszívesebben 1 csillagot se adnék erre a termékre. Már bánom, hogy megvettem, de azt még jobban, hogy vásárlás előtt nem olvastam utána. Ősszel vásároltam és az ára alapján azt gondoltam a minősége is hasonló lesz, na meg persze, hogy Syoss.... akkor jónak kell lennie..... Sajnos nem az. Vásárlás után kipróbáltam és annyira ragadt tőle a hajam, hogy legszívesebben a kukába vágtam volna. Most kb. 1 félév után újra előszedtem, adtam neki még 1 esélyt, de ugyanaz. Ha vizes hajra fújom, ha száraz hajra, ragad. Nem tudom, akinek nincs ilyen problémája a termékkel, az vajon másképp használja vagy kifogtam egy rossz minőségű szériát?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.