Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: bardybea, az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2023. május 31.

Kategória:   Hajápolás

• Véd a hő káros hatásától, miközben egyenesíti, simítja és fényessé teszi a hajat
  • 200°C-ig hőálló összetevők

agikahh90

2016. március 26.

Én hajegyenesítés előtt nem szoktam használni,csak hajszárítás előtt,és úgy gondolom jól működik..sokáig kitart,és ár/érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Brittany

2016. február 16.

Nekem bevált..Lényegében én a hővédő hatása miatt vásároltam meg az ápolásra fényesítésre vannak más módok.Az illata nem kellemes de a hajon nem érzik.Tanácsos szerintem hagyni felszívódni mielőtt hővel kezeled a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Monica6

2016. január 26.

Nem is tudom hol kezdjem... Miért kell egy női haj ápoló terméknek bűnösnek lennie? De még csak ha ez lenne a legnagyobb baja. Azon kívül, hogy tapaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

dori96

2016. január 25.

ritkán adok 1 csillagot. ezt itt teljesen indokoltnak érzem. összetapadt tőle a hajam. hogyha rámentem vasalóval csak beleégette a hajamba és még rosszabb lett az állaga, mint amikor ráfújtam. talán 3-4x használtam, utána kuka. használhatatlan és drága is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

judit1984

2016. január 22.

Hát nem tudom, az lehet, hogy a hőtől véd, de se nem simít, sw fényessé nem teszi a hajamat, igazából inkább úgy érzem, mintha semmit nem tettem volna rá, úgyhogy nem is tudtam elhasználni a dobozt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

mobeto23

2015. december 28.

Nekem nincs vele semmi bajom. Mondjuk csak heti 1-2x használom, nem mindennap!! Nem érzékelek semmi extrát, ami szerintem jónak számít, mert nem bántja a hajam. A pumpás fejjel én picit bénázok, jobb lenne egy klasszikus fej rajta. Szóval csak emiatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

szandika

2015. december 19.

Soha többé nem használom..Nagyon szárítja a hajmat,nem csoda, denaturalt alcohol van benne...Egyetlen jó hatása,hogy párás időben nem göndörödött be a hajam...2pont.. Nem rég vettem egy új tégellyel de szívesen eladom ha valkinek kell..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Aanyta

2015. december 14.

Amit ígér nálam be is tartotta, DE azt vettem észre, hogy a második flakon után már nem ugyanolyan volt a hajam mintha nem használnék semmit sem.Később (pár hónap után) újra használtam , akkor újra bevált.Folyamatosan nem használom, csak visszatérek hozzá.Így csak 4 csillag nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Lina14

2015. november 28.

Szerintem nagyon sok alkohol van benne, ami ugye szárítja a hajat. Mivel én maximum heti egy-két alkalommal használom, nem bánt annyira, viszont mindennapi használatra nem megfelelő. Nem hagy ragacsos érzetet, nekem kifejezetten puha utána a hajam, és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

mivett

2015. november 13.

Talán véd a hőtől, picit egyenesít is, de eléggé ragad. Kifésült hajat fújom be tincsenként és utána egyből vasalom is, különben összeragadnak a szálak, de így elég jól egyenes marad. Féláron megérte, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.