Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2021. április 12.

Kategória:   Hajformázók

• a hajtövektől növeli a haj volumenét
  • rögzíti a frizurát
  • nem tapasztja össze és nem nehezíti el a hajszálakat
  • gyors és egyszerű hajformázás

Ár: 800 Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, de postázom is a vevő terhére

szilvia.bano

2021. március 13.

Vékonyszálú, rövid, göndör hajam van. Korábban a lila keratinos verziót használtam, az volt az egyetlen, amit szerettem a márkától, most vissza is tértem hozzá, amikor láttam, hogy a Mom sparban lehet kapni (nem mindegyik Sparban, a Mammutban pl. nem volt). A pure volume hajhab viszont nagyon durván összetapasztotta a hajam. Ez a kettő között volt, ez is picit összetapasztott, de nem vészes, különben pedig jó tartást ad, nem nehezít el, és nem is szárít. Összességében nem vagyok teljesen kibékülve a Syoss hajhabokkal, de ez nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Martu0508

2020. szeptember 28.

Nem használtam eddig sokféle hajhabot, de jelenleg ez az etalon. Nem csodaszer kategória, ahhoz túl sok dolgot kenek a hajamra :D. Miután felpuhítom a castot, puha és fényes a hajam, egyáltalán nem ragad és nem áll össze. Magamat ismerve még fogok kísérletezni mással is, de szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

novembermesi

2019. november 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, illetve a keratin tartalma miatt. Hát nem ájultam el tőle... teljesen ragacsos lesz a hajam tőle pedig nem rakok sokat rá ( 1 fújásnyi) , túlságosan nem is tartja meg a hajat. 3 nap után a hajvégeim tisztára sprődek lesznek tőle, mint a drótseprű, nagy csalódás. Lehet csak vékonyszálú hajjal nem működik. Mindenesetre sajnálom, de nem is fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Gina19

2019. július 8.

Közben leszoktam róla, meg úgy in general a hajhabokról, és a hajam nagyon hálás érte. Egyre jobban zavart, hogy állandóan ragacsos tőle a hajam, plusz hozzá is szokott, mert már semmi tartása nem volt, hiába használtam. Hajhab nélkül most sokkal puhább, fényesebb a hajam, szinte fellélegzett, és a volumene is teljesen korrekt.

UPDATE: Azóta is ezt használom minden hajmosás után, és nagyon profi, imádom, hogy milyen szép tartást és fényt ad a hajamnak. Viszont sajnos egyre gyakrabban kell hajat mosnom, mert valami zsírosítja a hajam - még nem jöttem rá, hogy ez a termék-e a ludas vagy esetleg a 2in1 dove samponom...

Eddig a Syoss Fix&Smooth-t használtam, ami a kedvencem, ám mostanában sehol nem találtam olyat, ezért hirtelen felindulásból ezt vettem le a drogéria polcáról, és szerencsére nem kellett megbánnom. Bár még csak egyszer használtam, de nagyon elégedett vagyok az eredménnyel: simít, a hajtőnél kellően megemeli a hajam, ráadásul szép fényes is lett tőle a loboncom, és ami talán a legfontosabb az én extravékonyszálú hajam esetében: nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

exhocmomento

2018. augusztus 31.

Betonkeménységű, összeragadt csimbókokat csinált a hullámos hajamból. És ezzel így elmondtam mindent. Big no-no. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Hannicsku

2018. április 19.

Nagyon szeretem, zöld taftot cseréltem erre. Rövid a hajam, szárítás után szép dús hatású tőle, már a 3. flakont használom. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

ftmea13

2016. december 21.

Nagyon-nagyon szeretem! Eddig 2 habot próbáltam még ki, de ez a harmadik, de imádom. Tartós és bár ragadni szokott egy picit, de pár perc és nem, ami furcsa :D Nagyon szép hullámokat ad a hajamnak, főleg egy hajgöndörítés előtt. Kevés is elég, bár nekem lapockáig érő hajam van, de mégsem kell rengeteg. Remélem sokáig ki fog tartani, mert eddig nem vettem észre, hogy sok hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

majoreszternora90

2016. szeptember 21.

Legkedvesebb habom. Többször beszereztem már. Vettem a hullámos hajamra göndörítő habot, de nem göndörített, ezzel meg sokkal tovább megmaradnak a hullámok. Az állaga, illata is remek, nem szárítja hajamat és nem lesz tőle betonkemény. Nem értem, miről beszélnek itt többen. Vállig érő hajra bőven elég egy diónyi és nem lesz lapos, ragadós, betonos.
Iszonyatosan sok van a flakonban, évente max. hármat kell vennem belőle. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 21.

MsKors

2016. július 11.

Vékony szálú lelapuló hajam van, egész jól felturbózta de elég volt egy sapka, eső vagy alvás és oda a csoda. Vállig érő hajamra használtam, azóta majdnem derékig ér, meg sem próbálkozok vele, mert a semmilyen séróm semmi súlya lehúzza önmagát és még jobban lapul, mint enélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Dév

2016. június 28.

Nálam kuka. Ragaszt, lapít. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

Nálam kuka. Ragaszt, lapít. :-(