Syoss

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. április 12.

Kategória:   Hajformázók

• a hajtövektől növeli a haj volumenét
  • rögzíti a frizurát
  • nem tapasztja össze és nem nehezíti el a hajszálakat
  • gyors és egyszerű hajformázás

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MsKors

2016. július 11.

Vékony szálú lelapuló hajam van, egész jól felturbózta de elég volt egy sapka, eső vagy alvás és oda a csoda. Vállig érő hajamra használtam, azóta majdnem derékig ér, meg sem próbálkozok vele, mert a semmilyen séróm semmi súlya lehúzza önmagát és még jobban lapul, mint enélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Dév

2016. június 28.

Nálam kuka. Ragaszt, lapít. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

Nálam kuka. Ragaszt, lapít. :-(

Rózsabimbó

2016. június 7.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Teljesen összeragasztja a hajszálakat!!!
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Teljesen összeragasztja a hajszálakat!!!
Nem veszem újra.

eveartstar

2016. március 29.

Ez is bebetonozza a hajszálakat és jól összeragasztja a francba, hogy kifésülni nem lehet! Kezdek hasonlìtani egy kifésülhetetlen hajú Barbibabára mikor ez van a fejemen. Hiába tépem a hajam az őrületig akkor se hámozom szét! Még kocka alakú fazont nem próbáltam vele, pedig aktuális lenne egy őrült hajtépde után... Ezt is kénytelen leszek a szemöldökömre kenni formázás gyanánt, annak totál mindegy hogy összeragad e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

senskin

2016. március 15.

Nem gondoltam volna , hogy syoss terméket veszek újra. Fényes, dús kellemes haj. Vékonyszálú hajra nagyon jó, ideig óráig! Egy hátránya van: tapaszt, és lapít, egész nap nem tart ki nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

OceanSky555

2016. március 9.

Nem rossz termék, de ha keveset nem bírsz rakni, sokat meg ne tegyél....! Egyébként jól alkalmazható a rövid frizurákhoz is. Szerintem az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

marryjane

2016. március 8.

Megvettem ezt a terméket egy nagy körkefével együtt, mondván én MOST tanulok meg hajat beszárítani, belőni.
Egy jó "csapott" tenyérnyit fújtam a kezemre és bekentem vele a törülközőszáraz hajam. Embertelen jó lett, ötször annyi hajam lett, mint aki most jött a fodrásztól.
Végig az jutott eszembe, hogy miért csak most.....
Aztán eltelt pár óra és begubancolódott, kiszáradt, nehezen fésülhetővé vált és fakó lett. Azon a napon 5-ször kellett beolajozni a hajamat, hogy ne legyen olyan száraz, sprőd és fénytelen. + 3 napot bírt a hajam, meg kellett végül mosni, mert tarthatatlan volt az állapot (egyébként heti egyszer mosok hajat)
Majdnem letettem róla, mikor arra gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt.
Feleannyit kentem a hajamra hajolajjal együtt, szárítás, hajvégápoló és tádááááám még is működik.
Az előbb leírt negatív tapasztalatokból egy sem jött elő.
Nálam tuti termék, főleg, hogy féláron vettem a Müllerbe :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Végig az jutott eszembe, hogy miért csak most.....
Majdnem letettem róla, mikor arra gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt.
Az előbb leírt negatív tapasztalatokból egy sem jött elő.
Nálam tuti termék, főleg, hogy féláron vettem a Müllerbe :) :)

prne0919

2016. március 5.

Sajnos nekem ez nem igazán vált be. :( Zsírosította a hajam, viszont 1 napig jól bírta a hajam. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.

mvikii1995

2016. február 1.

Nagyon szépen egyben tartja a göndör hajamat napokig, bár hamar zsírosodik tőle, ami elég szokatlan , mert baromi száraz a hajam, így ritkábban használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

miss3rdward

2016. január 16.

Mindig is lelapuló hajam volt, de most, hogy újra elkezdtem növeszteni még inkább olyan, mintha a fejemre lenne zselézve. Nem szeretek habokat, krémeket tenni a hajamra, de muszáj volt beruháznom egyre. Korábban már használtam 1-1 alkalommal más drogériás habokat, de egyiket sem szerettem meg. Syoss terméket még sosem próbáltam. 3 dobozt szorongattam az üzletben a leírásukat bújva, hogy melyik mit tudhat.. a keratin szóvel engem sajnos (vagy nem sajnos) mindig meg lehet venni :D így erre a termékre jutott a választásom.

Nagyon keveset használok belőle, azt is a hajam felső felében/harmadában. Nagyon jó tartást ad, a hajam állaga is jó tőle, és a hajmosások között eltelt napok számát is megnyújtja eggyel. Én sok rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.