Syoss

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Samponok

Sampon zsíros, korpásodásra hajlamos hajra

• Hatékonyan eltávolítja a látható korpát
  • Megerősíti a fejbőr védekező képességét és hosszan tartóan segít megelőzni a korpa újbóli kialakulását

vrita1998

2020. március 1.

Csak jobban zsírosodott és korpásodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Csak jobban zsírosodott és korpásodott tőle a hajam.

BettinaStrg

2019. február 28.

Imádom, csak dicsérni tudom. Régóta használom, pár évvel ezelőtt egyszercsak korpás lettem és emellé rettenetesen viszketet a fejbőrőm és azóta is ezt használom úgy hogy időközönként váltogatom másik Syoss samponnal. Egy mosás után már megszűnik minden! Apukám is a napokban hasonló problévál kezdett kűzdeni és már el múlt neki is. Csoda sampon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

nettencs

2018. október 23.

ugyanezzel a névvel most már fekete flakonban kapható (szerintem, mert teljesen ugyanez van ráírva), a leírás és a jó illat alapján vettem meg. csakis ezért kap egy csillagot, egyébként meg egy borzalom. a hajam egy kazal lett tőle, alig bírtam kifésülni, és szárítás után is ilyen fura, nem tiszta érzés volt a hajamon és a fejbőrömön, mintha nem mostam volna ki rendesen, gondolom ismeritek. háromszor próbáltam ki, mindegyik alkalommal ugyanolyan rossz volt, úgyhogy nem kísérletezek vele tovább. másnap már úgy néz ki, mintha meg sem mostam volna. szóval 1500 ft-ot semmiképp sem ér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Nekem a H&S nem igazán vitte le a korpát szóval gondoltam,megpróbálom ezt. Mostmár használom pár hónapja és bár kevesebb van mégsem szűntette meg teljesen a problémámat. Nem hiszem, hogy újra veszem, lehet a fekete változata jobb, de ez csak úgy van. Nem hiszem,hogy bármivel is jobb, mint bármelyik más sampon. A hajamat nem szárítja, viszont nem is neheziti el, nem ápolja. A korpa pedig ugyanúgy ott van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Sokáig használtam, az elején látványos javulást tapasztaltam a korpát illetően, de gyakrabban kellett mosnom, mert a hajam zsírosabbá vált tőle, amivel úgy voltam, egye fene, ha a másik problémát megszünteti. Aztán huzamosabb használat után visszajött a korpa, az esti hajmosást követő reggelen már félzsíros hajjal ébredtem, a végén meg olyan volt a hajam, mintha elfelejtettem volna kiöblíteni a pakolást, balzsamot: zsíros, ragacsos. Abbahagytam, váltottam, még van egy fél tubus a fürdő polcán, de nem merek hozzányúlni. Nem veszem meg többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Fanni04

2018. május 29.

Imádtam ! De sajnos ott a múlt idő.. több hónapig tartó siker, és korpamentesség után, sajnos elkezdett nagyon zsírosodni tőle a hajam. A végei pedig egyre szárazabbak lettek. Nagyon sajnálom azt hittem ez lesz az örök befutó. Ennek ellenére mindig van egy a kád sarkán, hátha egyszer újra barátok leszünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

farkasreku

2018. április 30.

Én nagyon szeretem. Előtte head&shoulderst használtam, ami egyáltalán nem hatott a korpásodás ellen. Ettől nem viszket a fejbőröm, nem korpás. Jó a sampon illata, nagyon sokat tart az 500 ml. Én nem kell belőle sokat tegyek a hajamra, nálam nagyon jól habzik. Van egy enyhe szárító hatása is, úgyhogy balzsamot vagy sprayt ajánlott mellette használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

blankasara

2018. április 5.

Neeem! Ha eddig nem volt komoly gondom a korpával, most már van és ha eddig kihúztam 3 napig két mosás között, most már nem. Nekem sajnos nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Timi86

2018. február 25.

Nekem sajnos nem vált be. Gyorsan zsírosodó hajam viszonylag tovább bírja normál állapotban, de a korpásodás megmaradt, a viszketés úgyszintén. Felváltva használom egy másik samponnal kb 3hónapja. Nem venném meg újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

vvivien

2018. január 31.

Akciósan vettem így az ára se vészes könnyen habzik viszonylag sok kell belőle de így sem fogy gyorsan (6 hónapja használom) 3 napot birki vele a hajam és az illata is jó de nem marad meg a hajban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.