Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Hajápolók

Könnyebb kifésülhetőség, a táplált, sima hajért és a szálló hajszálak kontrolljáért, normál és vastagszálú hajra.

Szilikon-, parabén-, ásványi olaj & mesterséges színezék mentes.

stimea

2019. október 25.

Nem olyan rég vettem, párszor használtam de eddig elégedett vagyok vele. Mivel nem tartalmaz szilikont ne vàrjuk,hogy ugyan olyan puha legyen tőle a hajunk,mint a szilikonos tàrsaitól. Nekem egèszen puha lesz tőle a hajam, könnyű kifèsülni, teljesen rendben van. Megelőlegezem neki az 5 *-ot 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

emese98

2019. május 19.

Amikor először kinyomtam a falkonból nagyon meglepődtem, hiszen egy tényleg lightweight termékről beszélünk. Egyenlőre egy másik balzsammal keverve használom, magában nem éreztem azt a HŰ hatást. Egyébként egy nagyon jó illatú termékről beszélünk. A smooth samponnal együtt használom, még várom, hogy teljesen kibantokozzon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

schmzsuzsia

2019. március 21.

Kellemes illatú, könnyű balzsam. Nem nehezítette el a hajam és meglepően könnyű volt kifésülni (direkt nem használtam hajolajat). Végre nem száll a hajam és egyenes lett, máskor inkább gubancos, frissen mosva is.
Az összetételek is rendben vannak, a parfümről nem tudok lemondani, nekem illattal együtt teljes a hajmosás élménye :)
4 csillagot adok neki, mert elég híg a balzsam, ezért sok kell belőle és így már nem vagyok benne biztos, hogy az alacsonyabb egységár mellett is megérte-e (ökoszorongóként a bolygónak sem tettem ezzel jót, mert nagyobb flakont választottam, ami ugyanannyi idő alatt fog kiürülni, mint a kisebbek).

Update: már alig várom, hogy elfogyjon, biztosan nem veszem újra. Rengeteget kell raknom a hajamra, és kínszenvedés kifésülni (korábban valószínűleg ez azért nem volt gond, mert hajfestés után jobban csúszott a hajam). Ami a legrosszabb, hogy rettenetesen repül a hajam szárítás után. A két csillagot csak azért hagyom meg, mert az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Renus

2019. március 15.

Update: Sajnos nem vált be, bármennyit tehettem a hajamra ugyanolyan száraz maradt.
Csalódás.
Emiatt csak 2 csillagot kap.

Remek az illata, puhább lett tőle a hajam illetve fényesebb is.
A feladatát maximálisan ellátja.
Egyelőre erős 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Csalódás.
Emiatt csak 2 csillagot kap.

Remek az illata, puhább lett tőle a hajam illetve fényesebb is.
A feladatát maximálisan ellátja.
Egyelőre erős 4 csillagot kap.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid