Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Hajápolók

Könnyebb kifésülhetőség, a táplált, sima hajért és a szálló hajszálak kontrolljáért, normál és vastagszálú hajra.

Szilikon-, parabén-, ásványi olaj & mesterséges színezék mentes.

bunnyslave

2021. július 15.

Illata isteni de nagyon szárit:/ és mínusz pont mert nem cruelty free. Nem veszem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

d.anett89

2020. december 13.

Akciósan vettem, de abszolút nem jött be. Elhasználom, de újra nem venném /vettem. Elneheziti a hajam, kifesules kész rémálom. Hajam nem száll,de nem neki köszönhető. Illetve elég hamar zsirosodik utána a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

failedstardoll

2020. november 13.

Szerintem pont annyit ér a hajadnak amennyi az ára is. Kifésülhetőbb lesz tőle, nem annyira szállós, de mást nem igazán csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Olív

2020. augusztus 14.

Akciósan vettem, kíváncsi voltam, hogyan teljesít. Teljesen átlagosnak mondnám, tulajdonképpen az illatán kívül nem fogott meg semmi benne. Talán még szárít is. Nem hinném, hogy valaha újra venném, vannak ennél klasszisokkal jobb balzsamok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Saci22

2020. június 28.

Nem ájultan el tőle, inkább a a maszkot haszálom csak magában a sampon után. Az illata jó, de a samponnak és a maszknak is úgyhogy ugyanott vagy ezzel. Túlságosan "könnyűre" sikerült szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Azurill

2020. április 7.

Szerintem ez a balzsam azoknak nem fog csalódást okozni, akiknek nincs különösebb problémájuk a hajukkal. Akinek ki van száradva, erősen töredezik a hajuk ne várjanak semmit ettől a balzsamtól, mert csalódás lesz a vége.
Kiegészítés: nekem nagyon elektromossá tette a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Kiegészítés: nekem nagyon elektromossá tette a hajam.

gpluszg

2019. december 16.

Elég kiadós adagról van szó, jó ideje használom már, de még mindig csak a felénél járok. Szeretem, kellemes az illata és érzem a táplálást is, de sajnos nem tartós a hatása, egy nap után már újra száraz a hajam, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

stimea

2019. október 25.

Nem olyan rég vettem, párszor használtam de eddig elégedett vagyok vele. Mivel nem tartalmaz szilikont ne vàrjuk,hogy ugyan olyan puha legyen tőle a hajunk,mint a szilikonos tàrsaitól. Nekem egèszen puha lesz tőle a hajam, könnyű kifèsülni, teljesen rendben van. Megelőlegezem neki az 5 *-ot 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

emese98

2019. május 19.

Amikor először kinyomtam a falkonból nagyon meglepődtem, hiszen egy tényleg lightweight termékről beszélünk. Egyenlőre egy másik balzsammal keverve használom, magában nem éreztem azt a HŰ hatást. Egyébként egy nagyon jó illatú termékről beszélünk. A smooth samponnal együtt használom, még várom, hogy teljesen kibantokozzon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

schmzsuzsia

2019. március 21.

Kellemes illatú, könnyű balzsam. Nem nehezítette el a hajam és meglepően könnyű volt kifésülni (direkt nem használtam hajolajat). Végre nem száll a hajam és egyenes lett, máskor inkább gubancos, frissen mosva is.
Az összetételek is rendben vannak, a parfümről nem tudok lemondani, nekem illattal együtt teljes a hajmosás élménye :)
4 csillagot adok neki, mert elég híg a balzsam, ezért sok kell belőle és így már nem vagyok benne biztos, hogy az alacsonyabb egységár mellett is megérte-e (ökoszorongóként a bolygónak sem tettem ezzel jót, mert nagyobb flakont választottam, ami ugyanannyi idő alatt fog kiürülni, mint a kisebbek).

Update: már alig várom, hogy elfogyjon, biztosan nem veszem újra. Rengeteget kell raknom a hajamra, és kínszenvedés kifésülni (korábban valószínűleg ez azért nem volt gond, mert hajfestés után jobban csúszott a hajam). Ami a legrosszabb, hogy rettenetesen repül a hajam szárítás után. A két csillagot csak azért hagyom meg, mert az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid