Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed  hajpakolás normáltól a vastagszálú hajig. Tápláló hatású és csökkebti a szálló hajszálakat.

Szilikon-, parabén-, ásványi olaj és mesterséges színezék mentes

Sissy88

2019. március 21.

2-szer próbáltam a hosszú, szőkített hajamra. Pozitív, hogy nyitnak a szebb összetevők felé, de nekem sajnos nem vált be. Nagyon sűrű az állaga, nehezen kimosható, és nehéz kifésülni utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

henrietta1217

2019. február 23.

Most kezdtem el használni, árban is nagyon jó és bevált. Természetesebb összetevőjű pakolást kerestem, amitől nem zsírosodik a hajam. Eddig háromszor használtam, nem zsírosodott tőle.
Az illata nagyon jó, az állaga is tetszik. Nem szeretem a folyékony pakolásokat, ez jó sűrű, zsíros. Amúgy is nagyon száraz a hajam, így megfelelően ápolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid