Best of Beauty 2019

Syoss

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Kategória:   Hajápolók

A hajtövek és hajvégek állapotát egyensúlyba hozó spray hajbalzsam zsíros hajtövekre és száraz hajra.Syoss Lipid Iq technológiával könnyed ápolást és zsírosodásgátló hatást nyújt a simább hajért, a kevesebb töredezett hajvégekért és a könnyebb kifésülhetőségért.

tbgirl

Korcsoport: < 18
2019. február 24.

Megmondom őszintén,nagyon szkeptikusan álltam hozzá mivel utálom a syoss termékeket.Viszont hozta a sors hogy pont ilyet kerestem,és csak ebből a màrkából volt ráadásul leárazva.Húztam a számat de végül megvettem.És fantasztikus dönéts volt.Törülközőszáraz hajra fújkálom,majd hagyom megszáradni.Mire kibontom a hajam,a tincseim extrémen hidratáltak,fényesek és puhák.Ráadásul az illata is jó.Csak ajánlani tudom,nekem egyértelműen újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 24.

cippala0316

2018. október 10.

Sosem lattam meg ilyen balzsamot, de tetszik, sokkal kevesbe zsirosodik a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

wonderbodri

2018. július 28.

Se balzsam, se pakolás és ennek ellenére mindig rendbe teszi a kócos, kifesülhetetlen hajamat! Én imádom ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

farkasreku

2018. április 19.

Nálam annyiban használt, hogy nem lapult le annyira a hajam, amikor zsírossá kezdett válni. Hajszárítás után rögtön látszott a különbség, nagyon szépen megemelte a hajszálakat. Ráadásul a kifésülést is könnyíti. A töredezettség talán egy keveset javult, de leginkább a zsírosodás ellen volt nálam hatékony. Illetve nagyon sok használatra elég a tartalma, én ősszel vettem és még mindig használom. És biztos újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

pandamacko

2017. december 29.

Szerintem jó kis hajspray. Csodaszernek azért nem mondanám, de én meg vagyok vele elégedve.
Én balzsamot nem használok mert sajnos nagyon zsíros a hajam és az csak még jobban elnehezíti és zsírosítja, így csak egy teafa-olajos samponnal szoktam megmosni. És hát azután baromi kemény és száraz lesz a hajam... Ezután szoktam a törölközőszáraz hajamra fújni, a tövére és végére is és picit hagyom beszívódni, kb 10 percet. Nekem nagyon jól megpuhítja és könnyen fésülhetővé teszi a hajam. Igaz a zsírosodás ellen ez sem hat túlzottan, talán egy pici javulást látok, de lehet csak beképzelem. De én már azzal is elégedett vagyok, hogy megpuhítja és fésülhetővé teszi a hajam. Ja és nagyon jó az illata :) Szóval szerintem érdemes kipróbálni, én eddig nem rajongtam a syoss termékekért, de ez bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

larka95

2017. június 1.

Sajnos nekem nem vált be. A hajam kifésülhetőbb lesz, miutàn felteszem, de sem hajtövek zsírosodásáz, sem a töredezettséget nem csökkenti. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

krekacsaliz

2016. december 7.

A hozzá tartozó samponnal együtt nemrégiben kezdtem el használni. Eddig egész jó, könnyű tőle a hajam, nem kócolódik. Törölközőszáraz hajamra fújom, leginkább a végeire amit később eloszlatok. Biztosan el fogom használni, de még nem tudom, hogy újravegyem-e. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Dori_91

2016. november 19.

Ez is impulzusvásárlás volt, a hajvégeim tényleg kicsit szebbek tőle, bár még csak kétszer használtam eddig, így majd később visszatérek több tapasztalattal. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.