Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: canyon, Módosítva: 2016. március 15.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Megerősíti és javítja a hajszerkezetet. A szalonszépségű hajért. Erősen sérült hajra. Helyreállítja a hajsérülések 7 jelét. Jelentőse csökkenti a hajtöredezést & segít megelőzni a hajvégek töredezését. Mélyrehatóan regenerálja a szalmaszerű, kezelhetetlen és fakó hajat. Fodrászokkal kifejlesztve és tesztelve.

Aktív formulája helyreállítja a hajsérülések 7 jelét:

6. hajcsomósodás ellen
7. hajfakulás ellen

szanii

2020. szeptember 10.

A göndör hajammal jó barátságban van, kiarusitva vettem a dmben. Kevés is elég belole, szep puha és fényes lesz tőle (és még a sok dologtól amit rateszek) a hajam. Folyamatosan váltogatom a samponokat, ujra nem fogom venni. 3 napot erősen kibír hajmosas nélkül a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Masnilány

2020. február 7.

Még sosem találkoztam olyan samponnal, aminek a használata után bármit csinálhatok, kb betonkemény lesz tőle a hajam. Na ő nálam ilyen sajnos.
Vékony szálú, száraz tincseimnek bár sok reményt kínált, nem lettünk barátok.
Kézmosóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Vékony szálú, száraz tincseimnek bár sok reményt kínált, nem lettünk barátok.
Kézmosóként végezte.

wildrose

2020. január 9.

Kellemes, telt illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít, de a hajvégemet kicsit szárította még a balzsamjával együtt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

Szimiii

2019. március 22.

Szeretem a Syoss samponokat,de ez borzasztó!Eddig 3-4 naponta mostam hajat,de mikor ezt a sampont elkezdtem használni,szinte már másnap olyan zsíros volt,mint előtte a 3. vagy a 4.napon:(!Biztos ,hogy nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

ahadhazi

2018. november 28.

Hát ez......borzasztó. Tavaly vettem glamour napon féláron. Először mikor használtam azt hittem, hogy nem mostam ki jól a hajamból a balzsamot, másodjára is ugyanezt gondoltam. Aztán már tudatosan odafigyeltem erre, viszont nem ez volt a probléma...... Ettől a sampontól (+ balzsamtól) már aznap zsíros volt a hajam... a hajam töve... lelapította a hajamat... látszódott a fésű nyoma. Nem rég sikerült elajándékoznom. Sokan ismerték ezt a terméket és ingyen sem kellett
Nekik. Nagy csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Nekik. Nagy csalódás ez a termék.

Ezisen

2018. október 16.

Leszívatott, színezett hosszú hajra használtam, és csak tovább szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

RDTIMI

2018. június 2.

Nagyon száraz, göndör hajamra nagyon szuper. Akinek könnyen zsírosodó a haja, annak nem való. Csak Syoss termékeket használok a hajamra, mert nekem ez a legjobb!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

nyuszikutya23

2018. május 30.

A legrosszabb sampon, amivel valaha csak találkoztam. Fél nap után annyira zsíros tőle a hajam, mint más sampontól 4 nap után. Teljesen kiszárítja a hajam, élettelen lesz és fakó. Másnak biztos beválik, viszont ezt még ajánlani sem merném senkinek, pedig többször is adtam neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

beautyandlove

2018. április 27.

Sokat ígér - keveset tud!
Az illata kellemes, de elnehezíti és zsírosítja a hajamat.
Biztos nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Sokat ígér - keveset tud!
Az illata kellemes, de elnehezíti és zsírosítja a hajamat.
Biztos nem fogom újravásárolni.

Vivienne88

2018. április 7.

Karácsonyra kaptam, félve kezdtem el használni, mert korpás is gyakran kicsit, és gyorsan zsirosodo a hajam. Kitaláltam egy kombinációt, hogy minden hajmosasnal h&S mosok először hajat, mert a korpa ellen az vált be, ezzel pedig másodjára. Szuperül működik ez a kombó. Nem zsíros tőle a hajam, fényes, könnyen kezelhető, mindenképpen újra fogom vásárolni. Magában nem merem használni, mert már követtem el azt a hibát, hogy lecsereltem a h&S és azonnal visszajött a korpa. Az illata nagyonfinom. Úgy tűnik szerelem lesz.s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.