Syoss

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajfestékek

Lenövést elfedő hajszínező spray, melynek mikrofinomságú ásványi pigmentjei másodpercek alatt befedik a világosabb és az ősz hajtöveket. Azonnal megszárad és egyenletes átmenetet biztosítva olvad bele a haj egészének színébe. 25 alkalomra elegendő.

5 színben kapható

Ár: 1000 , Eladó: Mirennis
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest XI.kerület, fizetés: személyes átvétel
Saphira

2019. március 15.

10 cm-ről ajánlja fújni, de akkor a lakást is kifested vele, fúj minden felé, csöpög. Olyan mint a szárazjég, lefagy tőle a fejed, közelebbről esélyed sincs fújni. Több jut a haj alatti fejbőrre, mint a hajra, ezért természetellenes látvány a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle. Felvitelét ecsettel ajánlom, arra fújd rá és vidd fel, így nem fagy le a fejed és csak a hajra jut belőle. Barnát vettem, de sötétebb, mint amit vártam. Száradás után is megfoghatja a kezet, ruhát. Az arc vonalához az ősz hajtőre használom, arra jó. Nem veszem újra.

Saphira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

anonimusgirl96

2019. március 14.

Eddig körülbelül 3 alkalommal használtam. Az elején meg voltam elégedve, habár tényleg csöpög/szóródik fújás közben... De ettől eltekintettem volna, ha nem fogna ennyire, a kapucnim teljesen összekente, pedig nem indulás előtt fújtam fel. Tehát fog... Fehér blúz viselésekor egyáltalán nem merném használni...
Az én fejbőrömet kiszárította, annyira viszketett egy idő után, hajmosás után sem csillapodott.
Arra jó, hogy ha gyorsan kell valami, de hosszútávon nem tudom használni és drága is.

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Szkri

2018. december 31.

UPDATE: A végére ez a csöpögés/félreszórás nagyon idegesítővé vált, csak sminkelés előtt ajánlott használni. Inkább 3 pontot adok rá, nem fogom újravenni.

Sötétbarnából világosodó ombre hajra tökéletes a sötétbarna árnyalat. Csak a választéknál és elöl használom a lenövésénél kilátszó ősz részekre, arra jó megoldás. Meg kell várni, míg megszárad, addig csak fésűvel érdemes hozzáérni; én nem tapasztaltam, hogy száradás után fogna, és tényleg kitart a hajmosásig. Egy hibája, hogy felvitelkor csöpög, ami elöl igen zavaró, egy zsebkendőt szoktam hajvonalhoz tenni (vízszintesen tartva), hogy ne jusson az arcomra vagy a szemembe.

Szkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Sylvy

2018. október 13.

Nagyon örülök, hogy megvettem a vegyes vélemények ellenére. Több Syoss terméket is próbáltam már, eddig egy sem jött be. Ez az első termék, ami nálam nagyon jól működik. A két hajfestés közötti időt ki tudom tolni 1-2 héttel. Elég nagy kiszerelés és jó ár jellemzi. Nekem a barna árnyalat, ami színben megfelelő. Nincs gondom a kifújásával, igaz a rutint meg kell szerezni belőle. Már újra vettem a Glamour napok alkalmával, fél áron a kuponnal. Szuper kis termék, remélem hosszan elérhető lesz még.

Sylvy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

rosacea

2018. augusztus 16.

Kipróbáltam, mert akciós volt. Nem folyik, jó a szín (sötétszőke), de hamarabb lejön, mint a L'Oreal hasonló terméke. Többször kell használni, de lényegesen olcsóbb volt. Csak halánték melletti ősz részen használom. Lehet, hogy most a kánikulában többet érte a víz, vagy az izzadság.

rosacea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nyuszo

2018. július 1.

Festett fekete hajnál életmentő.....akár 1-2 héttel is kitolhatom a festést vele!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Evaaaa

2018. június 10.

szerintem is jó kis termék. nekem egy otthoni hajfestős baleset eredményét kellett sos eltüntetnem: hajfestéskor az egész hajam szép lett, de a természetes színű lenövésem narancssárga :D ezzel a kis sprayvel kb egy hónapja sikerül a bakit láthatatlanná tennem.

én jól tudom adagolni, nem megy félre, bár néha kicsit túl sokat sikerül fújnom, ekkor egy zsepivel vagy feláldozható kendővel megdörzsölgetem a hajam tövét, mintha csak hajmosás után szárítani akarnám, és semmi probléma
nem szoktam nagyon tapogatni a hajam tövét napközben, és nem is az egész fejemre használom, csak (az előírás szerint) a már formázott hajamra, akkor pedig lényegében csak a választékot kell befújni, így nem fogja meg se a kezem se a ruháimat.
nagyjából 3 naponta mosok hajat, és közben nem kopik, nem zsírosít, nem matt, szép természetes hatást kelt

nekem ez a termék igazi hős

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

nekem ez a termék igazi hős

szeronik

2018. május 30.

Használata problémás: folyik, csöpög, bőrön és a mosdókagylón pöttyök, és megfogja a ruhát is, szóval gondos előkészület kell a használatához, kesztyű és védőruházat. Ez egyáltalán nem praktikus.
Kevés ősz hajszál takarására ideiglenesen jó (én erre használom), de full lenövésre nem hiszem, hogy alkalmas.
Ha beletúrok a hajamba, száradás után is koszos lesz a kezem, megfogja, a nyári melegben pedig az ember leizzadja.
Egyszóval: az ötlet jó, de ez a termék inkább silány, mint használható. Nem veszem újra.

Figyelem: a színek besorolása fodrász szaknyelv, tehát a sötétszőke néven futó termék a "nem fodrász szemlélőnek" inkább egy barna árnyalatnak tűnik.

szeronik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Kokapu

2018. május 18.

Eddig nem igazán váltak be a márka termékei, nem is értem, miért vettem meg mégis? Persze azért, mert a L'Oréal hasonló termékével sem vagyok teljesen elégedett. De ez? Szörnyű! Direkt papírzsebkendőt tettem a hajtőhöz, de ez a kis mocsok így is túljárt az eszemen, és az orcám közepére fújt egy nagy barna foltot, a hajamon viszont nem látszik semmi.. . Soha többet. Kuka.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Peony444

2018. május 8.

Hát nem tudom ki hogy van vele, de Én nem tudom megfelelően használni, folyik, csöpög, nemcsak a hajamra kerül belőle, ha nem figyelek eléggé, A barna változatát vásároltam meg, első alkalommal mindenhol barna pöttyök voltak a fürdőszobában. Másik márkát nem próbáltam, az ára miatt vettem meg ezt a fajtát. Kissé csalódott vagyok, olyan mint egy száraz sampon, nem nagyon fogta be a lenövést a hajamon.

Peony444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.