Syoss

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Hajfestékek

Lenövést elfedő hajszínező spray, melynek mikrofinomságú ásványi pigmentjei másodpercek alatt befedik a világosabb és az ősz hajtöveket. Azonnal megszárad és egyenletes átmenetet biztosítva olvad bele a haj egészének színébe. 25 alkalomra elegendő.

5 színben kapható

Ár: 1000 , Eladó: Mirennis
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest XI.kerület, fizetés: személyes átvétel
Syoss Root Retoucher világosszőke
Ár: 700 ft , Eladó: pigglypig
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
floram94

2019. szeptember 23.

Nagyon jól elfedi a lenövést és az ősz hajszálakat, de használat előtt érdemes egy jó sötét törölközőt teríteni a válra, mert a szórófej össze vissza köpköd. Még így is szoktak balesetek történni. Napok múltán is fog, ha beletúrok a hajamba kézzel, akkor az ujjaim vége, körmöm, minden barna lesz és miközben húzom fel a polómat a gallért/ nyakrészt is megfesti, úgyhogy nagyon óvatosan kell bánni vele. Használata elég körülményes, de végülis teszi a dolgát, hiszen tényleg jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

bad810

2019. szeptember 6.

Talán annyi jó benne hogy jól FED de ha beletúr a hajamba megfogja a körmeimet.egy hét utan is fog..akciós volt azert vettem.maradok a masik markanal.ami dragabb kisebb, de jobb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

izabella73

2019. április 27.

Barna színben vettem meg, a fejbőrömet jól megfogta, a hajamon viszont alig látszott valami és az is hamar lekopott.Sajnos számomra ez a termék használhatatlan így a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Freegine77

2019. április 5.

Nagyon szerettem volna kipróbálni, a reklám olyan szinten meggyőző volt.
Rettenetesen rossz termék. Alig fed valamit, cserébe viszont a hátam mögött lévő falon szép kis fröccsenéseket csinált, de teljesen más szögben, mint ahogy tartottam a flakont. A fehér fugába is beette magát, így legalább mindig emlékeztet, hogy ne használjam újra.
A L’Oréal hasonló terméke kiváló, maradok annál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Nagyon szerettem volna kipróbálni, a reklám olyan szinten meggyőző volt.
A L’Oréal hasonló terméke kiváló, maradok annál.

Saphira

2019. március 15.

10 cm-ről ajánlja fújni, de akkor a lakást is kifested vele, fúj minden felé, csöpög. Olyan mint a szárazjég, lefagy tőle a fejed, közelebbről esélyed sincs fújni. Több jut a haj alatti fejbőrre, mint a hajra, ezért természetellenes látvány a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle. Felvitelét ecsettel ajánlom, arra fújd rá és vidd fel, így nem fagy le a fejed és csak a hajra jut belőle. Barnát vettem, de sötétebb, mint amit vártam. Száradás után is megfoghatja a kezet, ruhát. Az arc vonalához az ősz hajtőre használom, arra jó. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

anonimusgirl96

2019. március 14.

Eddig körülbelül 3 alkalommal használtam. Az elején meg voltam elégedve, habár tényleg csöpög/szóródik fújás közben... De ettől eltekintettem volna, ha nem fogna ennyire, a kapucnim teljesen összekente, pedig nem indulás előtt fújtam fel. Tehát fog... Fehér blúz viselésekor egyáltalán nem merném használni...
Az én fejbőrömet kiszárította, annyira viszketett egy idő után, hajmosás után sem csillapodott.
Arra jó, hogy ha gyorsan kell valami, de hosszútávon nem tudom használni és drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Szkri

2018. december 31.

UPDATE: A végére ez a csöpögés/félreszórás nagyon idegesítővé vált, csak sminkelés előtt ajánlott használni. Inkább 3 pontot adok rá, nem fogom újravenni.

Sötétbarnából világosodó ombre hajra tökéletes a sötétbarna árnyalat. Csak a választéknál és elöl használom a lenövésénél kilátszó ősz részekre, arra jó megoldás. Meg kell várni, míg megszárad, addig csak fésűvel érdemes hozzáérni; én nem tapasztaltam, hogy száradás után fogna, és tényleg kitart a hajmosásig. Egy hibája, hogy felvitelkor csöpög, ami elöl igen zavaró, egy zsebkendőt szoktam hajvonalhoz tenni (vízszintesen tartva), hogy ne jusson az arcomra vagy a szemembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 31.

Sylvy

2018. október 13.

Nagyon örülök, hogy megvettem a vegyes vélemények ellenére. Több Syoss terméket is próbáltam már, eddig egy sem jött be. Ez az első termék, ami nálam nagyon jól működik. A két hajfestés közötti időt ki tudom tolni 1-2 héttel. Elég nagy kiszerelés és jó ár jellemzi. Nekem a barna árnyalat, ami színben megfelelő. Nincs gondom a kifújásával, igaz a rutint meg kell szerezni belőle. Már újra vettem a Glamour napok alkalmával, fél áron a kuponnal. Szuper kis termék, remélem hosszan elérhető lesz még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

rosacea

2018. augusztus 16.

Kipróbáltam, mert akciós volt. Nem folyik, jó a szín (sötétszőke), de hamarabb lejön, mint a L'Oreal hasonló terméke. Többször kell használni, de lényegesen olcsóbb volt. Csak halánték melletti ősz részen használom. Lehet, hogy most a kánikulában többet érte a víz, vagy az izzadság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

nyuszo

2018. július 1.

Festett fekete hajnál életmentő.....akár 1-2 héttel is kitolhatom a festést vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.