Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemeth.anita, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Samponok

Sampon kémiai anyagokkal és hajformázókkal kezelt hajra.

A professzionális SalonPlex technológiával készült Syoss a melírozott, festett, kiegyenesített és a különböző hajformázókkal kezelt hajra lett kifejlesztve. Segít megújítani a hajállományt minden egyes használattal, belülről feltölti a hajat, kívülről pedig rendszeres használat mellett kisimítja és megvédi a hajszálakat.

fannnnni

2019. június 1.

Nagyon zsirositotta a hajam, alig vartam, hogy elfogyjon:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Nagyon zsirositotta a hajam, alig vartam, hogy elfogyjon:(

xfxff349

2019. március 10.

Hát ez a sampon annyira zseniális, hogy már másnap reggel moshattam újra a hajam annyira elnehezítette és elzsírosította, nem mellesleg olyan szinten rálapult a fejemre az összes hajszálam, hogy az istennek sem tudtam mit kezdeni vele. Ugyanezt tapasztaltam az összes syoss samponnál, azt hiszem ezzel végérvényesen elveszett minden reményem a márka iránt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Reni1889

2019. február 28.

Nagyon elnehezítette a hajam, sokkal hamarabb zsírosodott. Az illata sem a legkellemesebb számomra. Egyébként semmilyen pozitív hatását nem vettem észre a hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

annarebeka

2019. február 2.

Nem igazán voltam megelégedve a samponnal, az én zsírosodásra hajlamos hajamat max 2-3 napig tartja rendben. Azonban észrevettem, hogy kb fél éve használom és rengeteg-rengeteg babahajam nőtt. Nagyon kellemes meglepetés, tényleg megújítja a hajállomány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

legesleg

2019. január 9.

Az itteni vélemények hatására vásároltam meg ezt a termékcsaládot, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Szerintem sokkal jobb, mint a Joico termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Lora

2019. január 1.

Sajnos használhatatlan ez a sampon számomra. Könnyen zsírosodó, dús hajam van. Ezzel a samponnal extrém hamar zsírosodik (már másnap csúnya volt a hajam tőle), viszont a legrosszabb dolog az, hogy iszonyúan viszket a fejbőröm tőle, már közvetlenül hajmosás után egészen addig, amíg meg nem mosom a hajamat egy másik samponnal. :( Kár, pedig több helyen is nagyon pozitív véleményeket olvastam róla.
Többször is próbáltam (kb 4x-5x), de mindig ugyanezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Többször is próbáltam (kb 4x-5x), de mindig ugyanezt tapasztaltam.

nothing0153

2018. október 22.

Nagyon szép fényes hatást nyújt hajmosás után, jó illattal és puha tapintattal. Vékonyszálú, hullámos hajat nem nehezít el, nem szárít, viszont hamarabb zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

gancsklaudia

2018. július 30.

Göndör, vastagszálú, dús, nehezen kezelhető hajam van, és korpásodással küzdöm, csak ezt használom. A korpásodást minimalizálja, a hajtövet emeli, ragyog és tényleg fodrász utáni hajkoronát kölcsönöz. Csak Syoss samponokat használok, és az összesre ez a vélemény vonatkozik. Ha esetleg más sampont próbálgatok, mindig megbánom. Ég és föld a hajam minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Lull

2018. április 16.

Nagyon durván zsírosítja a hajat!! hajmosás után már reggel gusztustalan le lapuló az egész..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Fanba

2018. március 26.

Semmi extra, ugy ahogy a többi syoss termek is.. Még csak langyosnak sem mondanam.. Levettem a polcrol, de utalom a nagy kiszereleset alig varom, hogy elfogyjon. Olyan idegesitö szamomra ez a marka nem tudom miert is vettem meg ismet. Ugy latszik erösen manipulativ a csomagolasa es a marketing pedig elhataroztam mar, hogy többet ra se nezek a termekeire. ble

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Panthenol, Glycol Distearate, Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-23, Trideceth-5
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-23, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.