Syoss

Ár:   1319 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: o.dorina.lilla.o, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Hajápolók

Törékeny, fénytelen hajra. Kisimítja a haj szerkezetét és elbűvölő ragyogást biztosít.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Ápolni nem igazán ápol, fényesnek fényesebb lett tőle a hajam, de ragacsos is, viszont legalább az illata egész jó. Bár általánosítva nagyon szeretem a Syoss termékeket, de ez most valahogy nem jött be. Ha visszamehetnék az időben, inkább egy Elseve kifésülőspray-t választanék helyette :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

insomnia

2014. április 4.

Szintén semmi extra. Jó az illata, elfújkálom, talán kicsit könnyebb kifésülni a hajam, mint egyébként, de más típusú fújós balzsamokat jobban szeretem. A hajam nem ettől lett fényes, hanem a samponomtól (faith in nature), mert az egész fényes a hajtövektől kezdve, de ezt csak a végekre fújom alkalmanként. Kiárusításon 190 Ft-ért vettem, annyit megért, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

sofie_sz

2014. január 17.

Nekem olyan semmi extra. 500 forintért vettem egy kiárúsításon, hajmosás után átfújkálom vele a hajam, és könnyebb kifésülni. Nekem nem zsírosít jobban, mint bármely másik spray, ennyiért megérte, de nem hiszem, hogy újravenném, főleg ilyen összetevőkkel. Rövid hajra ideális, hogyha hosszú hajam lenne, lehet én is panaszkodnék rá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

muffinmonsuta

2013. december 25.

Én most vettem meg ezt a terméket,kíváncsi leszek a hatására. Az illatában nem érzek semmi extrát. Csak azért vettem meg,mert syoss elég jó terméknek tűnik!:) Remélem azért hatásos lesz.:)))

UPDATE: Már használom egy ideje és mellé még jó pár terméket. Nem hiszem,hogy változtatott volna bármin is. Kitudom fésülni a hajamat,kellemes illata van :D ezért 3 pontot kap.

UPDATE: Néha úgy érzem hogy hatásos,de nem tudom,próbálom úgy használni hogy ne használjak mellé mást. Már szinte alig van benne,és ez szomorúvá tesz. Ilyenkor arra gondolok hogy újrafogom venni. Hisz mi másért hiányozna.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

dorcus89

2013. november 14.

Sajnos nekem is rossz a véleményem a termékről. Bár erre nem gondoltam, hogy ettől zsírosodna a hajam, azt hittem a sapkaszezon miatt van. De most, hogy itt láttam a sok negatív hozzászólást, lehet egy időre mellőzöm a használatát és meglátjuk.
Egyébként azt kell mondjam, semmit nem használ azon kívül, hogy segít kifésülni a hajam. De ezt egy 400 forintos hajspray is megteszi. Az illata is olyan semmi extra, nem is marad meg sokáig. Azon pedig teljesen ledöbbentem, hogy ez a termék "azonnali hajpakolás" néven fut.
Syoss termékekben folyamatosan csalódom, azt hiszem több pénzt nem áldozok ennek a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

smurfette

2013. április 21.

Nekem nagyon bejött, látványosan fényesebb lesz tőle a hajam, amit mások is észrevesznek! Nagyon megszerettem, kár, hogy megszűnő termék (ha jól hallottam). :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Gwen

2013. április 6.

Az illata miatt vettem meg, A legjobb illatú hajápoló szerintem, mindig meg-megszagolom, ha a kezembe akad a fürdőszobában...azonban sajnos csak porfogó. Elég rég vettem, kb, 1,5 már, és még mindig legalább félig van. Ha viszonylag sokat fújtam a hajamra hajmosás után, annyira megkeményítette, hogy szárítás után is kellemetlen tapintású volt. Tehát nem hogy ápolna, de még kárt tesz az én hajamban. Viszont ha max. 2-3 fújással elintézem a hajam vele, akkor még vállalható a hajam :P Az illata miatt adok csak 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

vomitmyheart

2013. február 16.

Furcsának tartom ezt a sok negatív kommentet, mert nekem nagyon bevált, nem tudom hogy lehet ez, bár nem vagyunk egyformák, más hajtípus, stb. Az én hosszú, festett (sötét) vörös hajamat gyönyörű fényessé teszi, nagyon sokat használom nedves és száraz hajon egyaránt. Anyukám is szokott fújni nedves hajra, az övé sötétbarna és rövid, azon is tökéletesen működött, teljesítette amit ígér, és még az illata is nagyszerű. A hajam hajlamos a zsírosodásra, de nem tapasztaltam hogy ettől gyorsabban zsírosodna, bár többnyire a fejbőrömet elkerülve inkább a fülemtől lefelé fújom, ott amúgy se zsírosodik különösebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

mini33

2013. február 9.

Na, Kriszti B. ezt kipróbálom :)
Mert nekem pontosan ez volt a bajom vele,hogy elnehezítette, illetve gyorsan zsírosította a hajam.
Addig nem kap csak 3 csillagot tőlem. Ha bizonyít, visszatérek és kap még 1-2 csillagot :)

2012. november: sajnos nem tudok még mindig jókat mondani róla. Kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 9.

Na, Kriszti B. ezt kipróbálom :)

2012. november: sajnos nem tudok még mindig jókat mondani róla. Kidobtam.

Mossyka

2013. január 22.

Semmi nem tudnék mondani az illatán kívül ami pozitívum lenne. Jó drága illatos víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Hidratálók: Niacinamide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.