Syoss

Ár:   1288 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Wr., az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Kategória:   Hajformázók

Syoss Smooth hajkisimító krém. Professzionális hajformázás - a professzionális eredményért.A hajkisimító krém simítja és megszelidíti a rakoncátlan tincseket, a fényes hajért és visszafogott stílusért.

Nedvesség elleni védelem.

Nem nehezíti el a hajat

Véd a hajszárító melege általi hajkárosodás ellen. Hasznája száraz vagy nedves hajon

viktoriacsoke

2014. január 5.

Semmi nagy durranás a baleás sokkal jobb és olcsóbbis, nem éri meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Semmi nagy durranás a baleás sokkal jobb és olcsóbbis, nem éri meg

macskamokus

2013. november 6.

hullámos-szerű a hajam,ami ha magától szárad borzasztóan GYAPJAS,szöszös,és nem nevezném hullámnak azt a formát amit magára ölt..
ha pedig megszárítom akkor ,,nagy" lesz,mint egy sörény,és szintén szöszös..
megtaláltam a fiókomban ezt a terméket,és hajszárítás előtt rákentem a hajamra,mert láttam h védi a hajat a hajszárító melegétől..
és egész jó kis termék ez:D
nem mondom,hogy egy csodaszer,de a hajam sokkal kevésbé szöszös és nem lett annyira nagy sem:D
majd még próbálgatom,egyenlőre legyen egy erős 3-as!:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

ha pedig megszárítom akkor ,,nagy" lesz,mint egy sörény,és szintén szöszös..
és egész jó kis termék ez:D
majd még próbálgatom,egyenlőre legyen egy erős 3-as!:D

dorisz13

2013. május 21.

Még régebben vásároltam, de az emléke élénken él még bennem. Nagyon rossz volt az állaga, ragadt és olyan hatást keltett, mint aki hetek óta nem mosott hajat. Első használat után a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

h.ancsi89

2013. április 25.

hát nekem nem vált be...ragacsos az állaga is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

hát nekem nem vált be...ragacsos az állaga is...

rose

2012. november 28.

Meglepően pozitívan csalódtam ebben a termékben. Növesztem a hajam, és már megőrültem tőle, annyira nehezen lehet formázni, pont a vállig érő fázisban van, bármit csinálok vele, borzalmas. Végül ma megláttam, hogy a polcomon árválkodik ez a krém, és kipróbáltam.. a hajam sima lett tőle, selymes, és két pillanat alatt gyönyörűen ki tudtam vasalni, ez volt reggel 8-kor, most délután van, ki sem fésültem még, és még most is ugyanúgy áll. Csak azért kap négy csillagot, mert az alkohol a 2. összetevő, és azt egy kicsit soknak találom. Amúgy nagyon ajánlom! :)

Update: Visszajöttem megvédeni ezt a terméket. Kicsit félreértettétek a leírást, ez nem hajegyenesítő krém, hanem hajSIMÍTÓ, a kettő nem ugyanaz. Ennek az a funkciója, hogy a rakoncátlan szálakat megszelídítse, és szerintem ennek teljes mértékben megfelel. Hónapok óta használom, a vállig érő hajamra egy fél "nyomásnyit", és imádom, esőben, párában sem lesz annyira gyapjas a hajam, mint nélküle, a hővédő hatás pedig pluszpont. Plusz egy csillagot adok, remélem, mások is adnak neki egy esélyt, és nem azt várják, hogy szögegyenes legyen tőle a hajuk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

scisneros

2012. október 18.

Szép a tubusa, jók a színei, az illata is jó, láttad a TV-ben...DE NE DŐLJ BE NEKI!!! Felesleges pénzkidobás Syossra elcseszni a pénzeteket!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 18.

Katerina

2012. szeptember 10.

Az én hajamon nem érvényesült az egyenesítő hatása. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Az én hajamon nem érvényesült az egyenesítő hatása. Nem vásárolnám újra.

Wr.

2012. május 23.

Én elsősorban a hővédő hatása maitt vásároltam meg, ez úgy néz ki teljesült, de az biztos, hogy nem egyenesít egy kicsit sem. Az állaga olyasmi mint egy balzsamé, azt írják a tubuson, hogy száraz hajon is alkalmazható, hát nem tudom... Egyszer bevállaltam, tényleg nem nehezítette el a hajat, viszont a krémnek iszonyú fura illata van, szárazon pedig nagyon bevette a hajam. Az illata engem leginkább a férfi parfümökre emlékeztet, egy kicsit alkoholos, ami nem rossz, csak nem feltétlenül a hajamon szeretném érezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.