Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 26.

Kategória:   Samponok

Sampon pro-cellium keratinnal, hatékony formulája erősíti a hajszálakat.

Belülről erősíti a haj szerkezetét, óvja a hajtöredezéstől és ellenállóvá teszi azt elnehezítés nélkül.

medgirl

2015. március 2.

A hajfestékhez hasonlóan ez is csalódás volt. Sokkal kezelhetetlenebb lett tőle a hajam, nem volt tartása, fénye, így alig vártam, hogy végre elfogyjon! Soha többet nem veszek Syoss terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

szegedi.csilla

2014. május 26.

A hajmosás-érzés jó, nekem kellemes volt a használata után. De csak amíg másnap reggel felébredtem, mert rengeteg kis száraz viszkető pörkös pattanás jött ki a fejbőrömön. Ez nem egy, nem két, hanem az összes alkalommal, amikor konkrétan csak ezt a sampont használtam. Valószínűleg ez valamelyik összetevójére (vagy az egészre) allergiás reakció, de amilyen korpás-sebes a fejbőröm, soha többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

beush

2014. január 22.

Nagyon kiszárította a hajamat és a fejbőrömet. Többet biztosan nem veszem, de zsírozódásra hajlamos hajra jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Szaszmancs

2013. augusztus 7.

A rövid hajam nem igazán tesz különbséget sampon és sampon között, úgyhogy nem mérvadó a véleményem, de nem volt ez rossz. Nekem nagyon sokáig kitartott, több, mint fél évig használtam, úgy, hogy naponta/két naponta mostam hajat, szóval megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nena

2013. június 5.

ajjajj :S a rossmannban most akciósak a syoss samponok, az én kedvencem viszont nem volt, úgyhogy vettem egy ilyet. viszont most látom a rengeteg negatív véleményt :( nagyon remélem, hogy nekem azért beválik, nem szívesen dobnék ki egy ekkora flakon sampont!
jövök updatelni, ha kipróbáltam

update: nos, nem bírtam ki és kipróbáltam. először kicsit féltem, hogy a sok rossz vélemény miatt már előre a negatívumokat fogom benne keresni, de sajnos keresés nélkül is előjöttek.
a tanácsoknak megfelelően próbáltam csak nagyon kis mennyiséget használni és alaposan kiöblíteni. a mosás végén elég selymes lett a hajam, de a megszokott tiszta-érzés elmaradt (és később sem érkezett meg). a kifésülés (mivel balzsamot most szándékosan nem használtam) kicsit nehezebb volt, de azért nem tragikus. viszont szárítás után nem éreztem azt, hogy végre frissen mosott a hajam; lelapult, tömött és tartás nélküli volt. én egyébként is 2-3 naponta mosok hajat, ezt az időt nem nagyon rövidíti le (mondjuk csak 2 napra), de ezt azért nem nevezném pozitívumnak.
a közeljövőben ezek után nem tervezek syoss sampont venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

jövök updatelni, ha kipróbáltam

a közeljövőben ezek után nem tervezek syoss sampont venni

mikormi

2013. május 31.

Ez egy fos.Soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 31.

Ez egy fos.Soha többet!!!

timity

2013. március 26.

Syoss! Soha többet! Ilyen hatástalan, semmit nem használó samponom még nem volt! Igazából el sem fogyott, mert az amúgy is hamar zsírosodó hajam, ettől csak még rosszabb volt! Az, hogy erősíti a hajat, valami brutális marketing melléfogás! A szalonszépségű eredmény! :D :D Nos ez megint csak.. Soha többet nem mennék fodrászhoz, ha ilyen hajam lenne utána! :P Konkrétan ragadt, és tényleg nehezen volt kimosható, ami eddig még egy samponnal sem fordult elő! Az illatát szerettem, lehet hogy csak emiatt nem adtam fel az első hajmosás után a használatát! Csakis ezért kap 2-est!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

szti.

2013. január 30.

Használtam úgy 2 hónapig pár éve, de nem használt. Kimosni egyáltalán nem tudtam a hajamból, mindig ragacsos maradt bármit csináltam. A hajam vége ugyanolyan száraz és sprőd maradt, ellenben már 2 nap alatt bezsírosodott az amúgy 4 napot kibíró hajam. Két pontot mégis adok neki, mert töredezést viszont akkor nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 30.

Nefertiti

2013. január 6.

Kaptam. Magamtol nem vettem volna meg, orok hive maradok a Head&sholuder's-nek. Felvaltva hasznalom az utobb emlitettel, mivel ettol total bekorpasodik a hajam.
Pozitivumok: 500 ml-hez kepest olcsonak mondhato, az illata kellemes, nagyon jol habzik, keves is eleg belole es rengeteg habot kepez!
Negativumok: hajmosas utan olyan mintha meg sem mostam volna a hajam... hamar zsirositja es korpasitja a hajam, es elneheziti... alig varom h elfogyon ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

sweetnika77

2012. június 26.

Nekem egyenlőre nagyon tetszik.Sok sampont kipróbáltam olcsóbbat drágábbat,mindentől viszketett,utóbbi időbe meg kicsit korpás is lett.Ettől nem,szép fényesés nem lapos,nem zsirosodik olyan hamar.3-4 naponta mosom.Én felhigitom vizzel na és úgy a legjobb.Jósürü sampon félévig tuti hogy elég lesz.Én még az illatát is imádom.

update:Nagyon imádom.Nekem ez a legjobb sampon.Pedig azért megkinlodtam vele,mire rájöttem hogy használjam.Nagyon kicsi mennyiség is elég.Olyan puha fényes a hajam .Én amúgy is sampon mániás vagyok,sosem tartok ki egynél,azért mert vagy nagyon zsirosodott,viszketett,lapos volt és még sorolhatnám.A mennyiségre kell csak oda figyelni,mikor másodjára mosom meg a hajam egy kis vizzel felhigitom.Néha használok balzsamot is és még ugy sem zsirosodik annyira.Még mindig 3-4 naponta mosom.Nekem csodaszer eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.